Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

StarCraft II Replay/VOD/Stream

huun

Öne çıkan mesajlar

doubtful said:

Denk geldim mi izliyorum ben fargo'yu, daha yeni featured bölümünde görülmeye başlandı diye insanların dikkatini çekiyor (senin için demiyorum desu) yoksa eskiden beri stream yapar severis.

ya ben de öyleyim ben featured olduğu zamandan itibaren izlemeye başladım. daha önce haberim olmadı memphis söyleyene kadar. çünkü non featured stream listesi 40 stream filan içeriyo hepsine teker teker bakamıyorum ne diyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

http://www.teamliquid.net/video/streams/Fuzer
Şu adamı bi izleyin. Konuşarak oynuo, geyik baya

baya iyi bu adam. gulmesi super zaten adamin stream`i izlerken yariliosun. i am gonna destroy you hihihihiihi die kotu adam gulusu girio aahah. izleyin bu adami, su an 2.6k izleyicisi var. irc kanalida acmis baya geyik donuo. oyununu izlemekde keyifli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten yasağın sebebi o cuce. bw'a benzese anlayış gösterip böyle bir yasağı oylamaya sunmayacaktım. yani özellikle dikkat ediyorum bw oyuncularıyla wc oyuncularının karşı karşıya geldiği maçlara, macro da bizde, micro da.

neyse fazla üstlerine gitmeyeyim, neticede yetersiz bir oyundan daha az yetersiz bir oyuna geçmiş insanlar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

su bunker pushu avrupada denese yemin ediyorum avrupalılar butun droneları alıp o marineleri sıçtı yere kadar kovalar, arkasından'da non-stop ling basar, sen tank cıkamadan banlingler 2x triple rax kapıyı yıkar falan filan

nesti avrupa ladderina girmesin ya win alamaz hiçbi terrandan aha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...