Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Kadıköy Buluşması V.129

Prawler

Öne çıkan mesajlar

bende gelirim ama saatten emin deilim 14.30 gibi olabilir veya daha erken[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

mesh hocam gelemeyeceğim demiştim şehir dışından arkadşaım geldi herkesten özür dilediğimi ve gelemeyeceğimi belirttim efendim.
Kusura bakmayın. Ben düzgün ve yeni birşeyler ayarlayacağım ama işte geldi şehirdışından arkadaşım ona göre bir program yaparız artık

Goarth sen de kusura bakma artık. Şehirdışından arkadaşım gelmiş ''defol git ben arkadaşlarımla buluşacam mı diyeyim'' Sonuçta sizle her zaman görüşebilirim ama onla görüşemiyorum.

Efendim size yarın iyi eğlenceler tekrar kusura bakmayın
Özellikle Mesh bakmasın :)[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

bi de sakalları kestim benim
peşmerge gibiydim cillop oldum askeri bara gitmek için
Hasta ruhlu bir insanım ben[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

1 buçukta boğada buluşuyorlar
nesi geçti ki gidebilirsin ?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

goarth ve ben rahatsızlıımız nedeniyle(dün c.bostan sahilde içtik bozduk motoru taşlarda)gelemiorz daha fazla deşmemek amacıyla hastalığı...kusra bakmayın lütfen birdahaki sefere işallah gelicez..

Özür dileriz[signature][hline][Bu mesaj Marduk tarafından 32[!] Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben istanbul dışında olduğum için gelemedim(geçti di mi buluşma)

istanbula geleyim ayarlatıcam bi tane(ya ben açarım topici ya da eagle açar zaten:)[signature][hline]Tadilat nedeniyle 24 Temmuz 2004 - 15 Temmuz 2004 tarihleri arasında devre dışıyız. Arada dükkanı açıp kapatabiliriz ama ne zaman nasip olur bilinmez
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet geçti

acarım atıpsın :horace:[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yakında yaaprız 1 tane daha dur soğusun bir[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...