Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden GS-FB

chagy

Öne çıkan mesajlar

Ya hep merack etmişimdir nie gs fb maçları farklı olur die;
bununla ilgili bi kaç tez im var ama tezlerimi çürütcek şeyler de var;maçlar neden böyle oldu niçin bu hale geldi?

1.) 100 yılın getirdiği bir rekabet (peki niye aynı rekabet BJK ile olmuoda FB-GS maçları farklı oluo?)
2.) Eskiden biri halkın (FB) , biri elitlerin(GS) takımıymış , ordan kaynaklanıor (o eskiden miş şimdi öyle bişey yok,demek ki böyle kalmış)
3.) Biri avrupa , Biri Anadolu yakasında böyle olması muhabbeti ateşliyor (peki niye FB-BJK deil de GS?)

bunlardan bilmiorum hangisi olabilir veya hiçbiri olmayadabilir , ama bi gerçek var ki FB-GS maçı oldumu tüm Türkiye maça kitlenior zaten boşuna dünyanın 3. en zorlu derbisi değil,
sizi bilmem ama ben bi GS li olarak 6-0 da yenilsek 10-0 da yensek bu maçlardan çok zevk alıyorum....[hline]Güneşi seviyorum diorsun,güneş açınca gölgeye kaçıyorsun,yağmuru seviyorum diorsun yağmur yağınca şemşiyeni açıyorsun,korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo yazının yanında nick yazıyor zaten. Başkasının görüşlerini postlamıyorum buraya. La havle..

said:
Mephisto_, 01 May 2003 23:18 tarihinde demiş ki:
ozaman 'bana göre' dicen, genellemede bulunmayacaksın[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

en başarılı 2 takım galatasaray ve fenerbahçe ondan bu rekabet var

şaibetaş, kadın ve çapulcu takımı

kendileride inkar etmiyor bunu zaten 'çarşı' grubu ve 'paramız mı var...tipimiz mi var...' gibi geçen marşlarıyla

yani fenerbahçe'ye bile rakip olamayacak bir takım[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben size hangi takımın taraftarı iii ,hangi takım halkın takımı , bu budur , şu şudur gibi bişey demedim ki
ben GS-FB rekabetinden bahsettim , BJK ye ne oluo burda?
tamam BJK li gelip yorum yapamaz deil de , ne bjk yi karıştıro işe? ben GS-FB rekatebetini sordum[hline]Güneşi seviyorum diorsun,güneş açınca gölgeye kaçıyorsun,yağmuru seviyorum diorsun yağmur yağınca şemşiyeni açıyorsun,korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun...korkularımda haklıymışım...
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe amma çekemeyen var bjk yi ya lol.
Ben anlatim burdakilerin çoğu zırvalamış.
Gs-FB nin özel olmasının nedeni aralındaki maçların sayısınada bakıcak olursan türkiye liglerinden önce oynanan pazar ligine dayanır.FB-GS böle bi atraksiyon yapmışlar ve zaman zaman pazarları aralarında maç düzenlemişler.Bjk nin bulunduğu lig ise başka takımlardan oluşuyormuş (göztepe bla bla felan).
Bu yüzden gs-fb maçlarının ayrı bi önemi var, taa ozamandan gelme :)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

lol

nukem evet galatasaray şaibe yaptığı için en önemli zamanda 5 puan kaybetti, hatta son maç verilmeyen golleriyle berabere kaldı

komiksin nukem, bana burda kanıtlayamadığın şeyler deme çünkü gazete küpürünü kanıt olarak gösteren adamlardansın, 10 yaşında veletler bilir gazete küpürünün kanıt denen şey olmadığını

başarıyı kim mi belirliyor ?
ben kendi adıma mesaj atıyorsam burda adiemus'a göre bu benim kendi fikrimdir, onunda değişiyle La Havle...[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha adamlar alışmış elle avuçla gol atmaya verilmeyince de zırlıyolar. Gülünç ahah

said:
Mephisto_, 03 May 2003 12:39 tarihinde demiş ki:
hatta son maç verilmeyen golleriyle berabere kaldı
[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

adiemus maçı izlediysen 3 tane verilmeyen gol vardı, eğer futbol bilginde beyninin çalışma kapasitenin biraz daha üstünde olsaydı lukunku'nun durum 1-1'ken attığı golün ofsaytla bir olmadığının farkında olurdun

yani bide şu el muhabbeti yok mu gülmekten ölüyorum...
ahmet dursun gibi lisanslı voleybol oyuncusu olan bir takımın taraftarı bunu nasıl derki

lol[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Biz iddia etmiyoruz ahmet dursun'un attıklarının gol olduğunu, fark var.
Ayrıca ilk bu forumlarda gördüm bu kadar takım kavgasını bazı kişiler iyice çirkefleşmiş motor gibi bahane üretiyor. Yazık be bari haklı olsalar. Neyse ki benim gibi düşünenlerin fikrini dğeiştirmeye yetmiyor bunlar kendilerini kandırıyor zavallılar hehe.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 03 May 2003 23:01 tarihinde demiş ki:
mephisto söylicek bişeyin kalmadığı zaman ağlayıp sataşmaya başlamana bayılıyorum :)

Sanki Ahmet Dursun'un attığı gollerin hepsi sayıldı da onlar sayesinde 1-0, 1-0 maç kazandık paso. Hepsinde sarı kart alıyo Ahmet Dursun. Bunlar gol atıyo kart yok bişi yok bi de ağlıyıp sızlıyolar golümüz sayılmadı diye. Ümit Karan da bi GS'liden beklenmiycek delikanlılığı yaptı elimle attım dedi garipsedim.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

lol bea izlemediğiniz maçlar hakkında yorum yapıp futbol bilgisi ancak bir köpeğin sahibi maç izlerken gördüğü ve anladığı kadar olan insanlar gibi konuşmanıza bayılıyorum ben sizin

verilmeyen gol demişim çıkıp ümit karan'ın elle attığı mı diyorsun

lukunku'nun attığı golden bahsediyordum ben ama belli devirde çalıştığı için beyin anlamakta zorlanıyor tabii

bu arada neye ağlıyormuşum, sataşıyormuşum ben ya ?

komik olmayın, tanımadığım insanların attığı saçma sapan mesajlar mı sinirimi bozucakta sataşıcam, ağlicam ?

rofl[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu sene kim şampiyon olcak mı dedim de BJK LI ARKADAŞLAR gs-fb olayını kendi üstlerine çekiyolar? işte stadlardaki anarchy online da bu yüzden başlıo , millet kendi kafasına göre konuşuo,BJK bu sene şampiyon olursa kutlarım ama BJK olamazda biz veya gençler olursa da görürüm o zaman mos mor yüzleri....[hline]Güneşi seviyorum diorsun,güneş açınca gölgeye kaçıyorsun,yağmuru seviyorum diorsun yağmur yağınca şemşiyeni açıyorsun,korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun...korkularımda haklıymışım...
Sosyal ağlarda paylaş

lol
kanıt taşıyormuş her msg'ı

evet abinden, babandan duyduklarını gelip buraya yazman kanıtsa taşıyabilir

ayrıca bu ligde fb ve gs vardır, bir fenerbahçeli galatasaray şampiyon olucağına şaibetaş olsun der, galatasaraylıda aynı şekilde fenerbahçe olucağına şaibetaş olsun der

buda zaten şaibetaş'ın türkiyedeki futbol anlayışında nekadar fasulye bir takım olduğunun kanıtıdır[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam her postunda ya hakaret ediyo birilerine, ya da beşiktaşa laf sokuyo. Feci kuyruk acısı var sanırım bakalım altından ne çıkacak. İnsan gibi konuşup anlaşamıyo.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 04 May 2003 10:11 tarihinde demiş ki:

ayrıca bu ligde fb ve gs vardır, bir fenerbahçeli galatasaray şampiyon olucağına şaibetaş olsun der, galatasaraylıda aynı şekilde fenerbahçe olucağına şaibetaş olsun der

buda zaten şaibetaş'ın türkiyedeki futbol anlayışında nekadar fasulye bir takım olduğunun kanıtıdır[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

LoL süpersin baba yaa koptum:)
FASULYE BEŞİKTAŞ...:)[hline]Serve no one but BANE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 04 May 2003 12:03 tarihinde demiş ki:
Bu adam her postunda ya hakaret ediyo birilerine, ya da beşiktaşa laf sokuyo. Feci kuyruk acısı var sanırım bakalım altından ne çıkacak. İnsan gibi konuşup anlaşamıyo.

hehe katılıyorum[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...