Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şenpiliç

copry

Öne çıkan mesajlar

şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen şen piliç şen şen
MY EYEZZZZ
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

bütün tavuk mu alıyosun?
derisini falan soyuyosun tamam da yağı çok alınmaz be tavuğun.

but alın tavsiyem.

bütün almıyorum yağ karşıtı bi insan da değilim ama yağı öyle abartmışlar ki içinde tavuk yok o kadar sinir oldum.
bundan sonra normal tavukçu amcalardan alıcam
göğüstü bu arada ' dasaaa damlar birazdan :D '
Sosyal ağlarda paylaş

kerim said:

kümesimde 13 tavuk var daha hiç birinin konuştugunu görmedim

olm küçüklükten beri yazlıkta tavuk felan besliyoruz her sene dedem hunharca civcivliğini bildiğim horozları kesiyo, çok üzücü lan böyle öleceğini bildiği zaman çıkardığı ses ğuuuuuu ğuuuuu ediyo :( hisli hayvanlar
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

balon said:

bütün tavuk mu alıyosun?
derisini falan soyuyosun tamam da yağı çok alınmaz be tavuğun.

but alın tavsiyem.

bütün almıyorum yağ karşıtı bi insan da değilim ama yağı öyle abartmışlar ki içinde tavuk yok o kadar sinir oldum.
bundan sonra normal tavukçu amcalardan alıcam
göğüstü bu arada ' dasaaa damlar birazdan :D '

birleşik islami marketlerinin(a.k.a bim) tavuğunu tavsiye ederim.

Ayrıca meme dendi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...