Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız yaşayan bir kız

Buyse

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

ving dün senin cok deger verdigin nadide bir insan degil miydi kız arkadasın,cabuk dönmüssün

yok dönmedim herhangi birşeyden. adım sendlırın sonunda bir erkeğin geleceği nokta budur yorumuna katıldım. çünkü öyleydim ben. skorcu böle. nasıl olduysa sevdim falan. şimdi eskiye dönmeye çalışıyorum. çünkü insanın canı acıyor. kalbi falan sıkışıyor. öle yalnız kalıyosun yine. birileri girip çıkıyor hayatına falan ama yalnızsın nolursa olsun. alışıyosun. kafan rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

"nutella yerim" said:

ving dün senin cok deger verdigin nadide bir insan degil miydi kız arkadasın,cabuk dönmüssün

yok dönmedim herhangi birşeyden. adım sendlırın sonunda bir erkeğin geleceği nokta budur yorumuna katıldım. çünkü öyleydim ben. skorcu böle. nasıl olduysa sevdim falan. şimdi eskiye dönmeye çalışıyorum. çünkü insanın canı acıyor. kalbi falan sıkışıyor. öle yalnız kalıyosun yine. birileri girip çıkıyor hayatına falan ama yalnızsın nolursa olsun. alışıyosun. kafan rahat.

Ya yalnız kalmayacak kadar sık sevişirsen?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

"nutella yerim" said:

yanlızlık güzel bişi lan aslında. ya benim gibi olsaydın. eve gelen giden kızın haddi hesabı olmasaydı. sürekli beni görüp nassı yaa nassı yaa çekseydin? kıymetini bil. bu ne ya. 4 saatte bir eve farklı hatun geliyo. aysuna alev aleve aysun diyoruz. bizimkide terbiyesizlik bi yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...