Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız yaşayan bir kız

Buyse

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

var kuyruk acısı olmaz mı.kızları tanımadan önce (lise civarı) ben de kızlara karşı hep saygılı olmayı, efendi olmayı savunan bir insandım ama işte hayat, yaşadığım olaylar sonucu şuanki fikrim bu ve herkesin de eninde sonunda varacağı nokta budur istisnalar hariç.

şu anda bende aynısını düşünüyorum. net. adam haklı malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

sipeyskeyk said:

var kuyruk acısı olmaz mı.kızları tanımadan önce (lise civarı) ben de kızlara karşı hep saygılı olmayı, efendi olmayı savunan bir insandım ama işte hayat, yaşadığım olaylar sonucu şuanki fikrim bu ve herkesin de eninde sonunda varacağı nokta budur istisnalar hariç.

şu anda bende aynısını düşünüyorum. net. adam haklı malesef.

yok abi oyunun kuralı bu.ben istemez miyim tanıdığım her kıza güveneyim, benim beslediğim samimi duyguları onun da bana beslediğine emin olayım.Ben mazoşist miyim de kimseye güvenmiyorum kolay kolay ? değilimdir herhalde.

Tekrar söylüyorum, MALESEF bu böyle.Ne kadar çok güvenirsen, ne kadar çok sevip kendini savunmasız bırakırsan o kadar üzülürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

@seagle çevre genelde kız dolu olmaz mı ya .ben bir havuz dersi alma gafletinde bulunmuştumda 2 tane oğlancağız vardı koca sınıfta

ı-ıh, zaten bizim binamız ayrıldı şu an, sadece makine için bi bina yaptırıldı fabrikanın biri tarafından

erkek erkeğe takılıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

her kıza niye guveniosun zaten.allah allah bunlar seri üretim mi.
genelleme diyoruz yanlıs bişi diyoruz.aaaaa! aaa canım!

aras sen de gel bakiim çocuum buraya.uyma sen ona!

her kıza değil, ilişki yaşadığım/kız arkadaşım olan her kıza.Çok başka biri çıkar karşına, o kadar çok şey yaşarsın ki beraber tamam dersin ben bu kıza/erkeğe koşulsuz güvenirim.Ama bana gelip de yeni tanıştığım kız evime gel kahve içelim derse kimse masum duygularla yaklaşmamı bekleyemez.

Asıl cinsiyetçilik yapan sizsiniz.Bir erkeğin kafası nasıl çalışıyorsa, canı nasıl sevişmek istiyorsa bir kızın da aynı şekild.Farkında değilsiniz ama ben eşitliği savunuyorum.

Erkek kızı götürmek ister de, kızın öyle bir hakkı yok mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...