Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dövüş oyunu

Lestat

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
benim canım pc'de aşırı derecede dövüş oyunu oynamak istiyor şu anda. mortal kombat 1 ve 2'yi indirdim. birin grafiklerinden kusma derecesinde tiksinince (eskiden oynardım az çok), iki ile idare etmeye başladım. ama sanırım daha yeni türden bir şey lazım bana. grafikler hoşuma gidecek bir şey. neler var? (bilgisayara karşı oynicam bu arada)[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden Vardı Mortal Kombat Ultimate Ve Trilogy(yanlış yazmış olabilirim) Bunlar Çok Güzeldi Sonra Mk 4 Çıktı 3 Boyutlu Sonra Subzero nun İlerlemesi Çıktı BUnlar Var Güzel Ama Capcom vs SNK 2 Çok Güzel Tavsiyemdir ..[signature][hline]Dal Ruzgari Affetmistir, Ama Kırılmıştır Bir Kere..
Lle quena i'lambe tel' Eldalie?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Marvel vs. Capcom oynuyorum MAME'de. Little Fighter 2(ücretsiz) oyununu da tavsiye ederim eğer beraber oynayacak arkadaşın varsa..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

trilogy çok daha güzel. mk4 gereksiz bi 3d denemesi olmuş, çok başarısız.

yalnız trilogy xp'de çok sorun çıkarır, oynayamazsınız. unofficial bi patch var, onu bulmanız gerekiyo.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Onu da 3d yapıolar. Aslında en iyisi MK idi ya böle adamların fotoğraflarını çekmişlerdi gerçekçi duruyodu baya..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...