Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mytheon

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

closed betasina davet gelmis bunun, insallah iyi cikar action hack and slash mmo.

Exciting Online Action-RPG in a Unique Mythological Setting

Mytheon uniquely sets the best elements of the action-RPG genre in an online mythology-based universe.

The setting and storyline incorporates well known mythologies from around the world — starting with Greece and Egypt, with expansions into Asian and other mythologies planned.

http://www.mytheongame.com/

free to play olmasi kafadan EKSI 1. :(
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki skillerin genel mantigi yaniniza minion yaratmak uzerinden geciyor su hali ile. gene cash shop kil shop vs bulunuyor, su tur gelecek vaat edebilecek oyunlari bu sekilde gorunce birden soguyorum ya.

oyunun grafik vs si yerli yerinde cok guzel gorunuyor hersey, sadece mouse kullanimi full ters. alisitigimizin tam tersi yani. kamera vs ters isliyor ama herhalde bir secenek koyarlar.

direk one man hack and slash olsa super olurmus benim acimdan , sevmiyorum yanimda 10 larca minion vs. ayrica skiller kullandikca yerine bir baska skill geliyor ve bunlar skill stone denilen seylerden elde ediliyor, ilerledikce sanirim kendi skill packlerinizi yaratip o sekilde instancelara girilecek.

cok mu zor ya diablo 2 tarzinda tek adamlik mmo yapmak anlamadim ben bu isi yillardir, bir taraflarindan nefis oyunlar cikariyorlar free derken minion derken zirvaliyorlar.

fena oyun degil ama mytheon.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Kanuni said:

direk one man hack and slash olsa super olurmus benim acimdan , sevmiyorum yanimda 10 larca minion vs. ayrica skiller kullandikca yerine bir baska skill geliyor ve bunlar skill stone denilen seylerden elde ediliyor, ilerledikce sanirim kendi skill packlerinizi yaratip o sekilde instancelara girilecek.

cok mu zor ya diablo 2 tarzinda tek adamlik mmo yapmak anlamadim ben bu isi yillardir, bir taraflarindan nefis oyunlar cikariyorlar free derken minion derken zirvaliyorlar.

fena oyun degil ama mytheon.

Torchlight denenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Titan Quest MMO'su gibi göründü bana.

Hatta Titan Quest'in arabirimdeki buton tipleri falan bile aynen kullanılmış höeh

pay to play , titan quest skill mantığıyla oyun yapılsa muhteşem olur aslında. meslekleri birbirine kombine ederek oynadığın bir oyun , swg gibi ama mitoloji ve aksiyon dolu... ofş :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...