Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl - dial up

cpasha

Öne çıkan mesajlar

ya ben yeni adsl portu aldım hattım da açıldı (128K) ama dial-up la girdiğim bazı sitelere adsl ile ulaşamıyorum. daha önce açılmış topic lere baktım orda ki ayarların çoğunu yaptım ama fayda etmedi bu yüzden kızmayın lütfen..acaba diyorum pc de mi sorun var yoksa modemin ayarlarını mı yanlış yaptım..(işletim win xp tr) modem zoom 5510.. yardım ederseniz sevinirim.. (Bu arada yeni düştüm buraya yardımınız daha makbule geçer)...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Demin mesela hotmail'e giremedim 3 defa. Internet bağlantısı olmadığında direk gelen bir dialog vardır ya. Sadece tamam'a tıklarsın. Ondan geliodu. Yahoo'yu denedim girdi sonra tekrar hotmail denedim girdi bu sefer :D

Şimdi dialup TTNET mi kullanıosun gene ? Belki dns serverlarında bi iş vardır dicem ama olmaması lazm. Şİmdi sen internete girince sana ayrılan ip'i veren router'a dns bilgileri akıo bir üst dns serverindan. O dns serverınada bir üstünden felan. Belki oralarda karışılıklık oluodur senin girmek istediğin adresin ip sini bulamıodur.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de adsl modemi kurdum hiç bi yere giremiyorum telekomun sitesinden başka çıldıriciim yardım lüffen[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...