Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu an cnbc'e 'de buffy

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

buffy bu kadar benzeyen biri olamaz herhalde yni tıpatıp aynısı hatta daha güzel bugün bandırma feribotunda idi..4 kişilik koltukta oturdu,erkeklerin bakışları yüzünden rahatsız olup yer fln değiştirdi bu sefer ben bakıyorum ama acaip şaşırdım fotoğraf makinesi olsa kesin çekicektim tühhh beaaa görseniz.....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte oğlan eve uğruyo buffyi görmek için willow la anya da oğlana aşık oluyolar sonra da hepsi aşklarını ispatlamak için yarışa giriolar süper geyik bişi anya banka soyuyo, willow bi büyü yapıodu ama unuttum, buffy de woods u öldürmeye calısıyo(bazuka ile!), dawn da intihara kalkışıyo demir yoluna yatıyo, sonra işte spikela xander önce willow u sonra buffy i durduruyo sonra dawn ı kurtarmaya gidiyolar kurtarıyolar sonra eve dönüyolar cocuu bulup montu yakıyolar, bölüm sonunda işte hepsi ne yapmaya calıstık hahaha komik fln muhabbeti yapıyolar anya sen ne yaptın diyolar arkada radyoda haberler geçiyo sunnydale bankasındaki büyük vurgunu kimin yaptığı hakkında henüz... ehehe :D[signature][hline]yok imza mimza başka kapıya haydeee
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe bu bölümde ona da flashback yaptılar willow netten bizim oğlanı araştırıyo, xander ordan aşk büyüsü zor bişi bilirim bende yaşadım diyip sırıtarak flashback yaşıyo o bölüme, o sırada anya nın bakışlar olayı bitiriyo :)[signature][hline]yok imza mimza başka kapıya haydeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 27 Temmuz 2004 00:55 tarihinde demiş ki:
buffy bu kadar benzeyen biri olamaz herhalde yni tıpatıp aynısı hatta daha güzel bugün bandırma feribotunda idi..4 kişilik koltukta oturdu,erkeklerin bakışları yüzünden rahatsız olup yer fln değiştirdi bu sefer ben bakıyorum ama acaip şaşırdım fotoğraf makinesi olsa kesin çekicektim tühhh beaaa görseniz.....

bandırma feribotu ?
sen neredensin ya?![signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Bizimle uğraşmak;
Güven
Özveri
Tecrübe ister...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...