Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wipe wipe wipe

The_Wezeir

Öne çıkan mesajlar

Beta süreci içinde "wipe gelecekse kasmayak boşuna" tarzı bi anlayış olmamalı bence. benimde 2 haftalık karakterim gitti tam herşeyi yerli yerine oturtmuştum, ama üzülmüyorum çünkü şu anda amaç zaten oyunun sistemlerini öğrenmek. Release olduğunda illaki son bir wipe gelecektir neticede. O yüzden şu anda oyunu ciddi ciddi oynamaktansa bütün sistemlerini kapmaya bak, mesela ben woodcutter - Bowyer takılıyordum muhtemelen şimdi Miner - Armorcraft falan takılıcam o sistemleri de öğrenebilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Beta süreci içinde "wipe gelecekse kasmayak boşuna" tarzı bi anlayış olmamalı bence. benimde 2 haftalık karakterim gitti tam herşeyi yerli yerine oturtmuştum, ama üzülmüyorum çünkü şu anda amaç zaten oyunun sistemlerini öğrenmek. Release olduğunda illaki son bir wipe gelecektir neticede. O yüzden şu anda oyunu ciddi ciddi oynamaktansa bütün sistemlerini kapmaya bak, mesela ben woodcutter - Bowyer takılıyordum muhtemelen şimdi Miner - Armorcraft falan takılıcam o sistemleri de öğrenebilmek için.

hoca iyi güzel zate..aynı şeyleri düşünüyoruz da.. işte oyun sistemini çözecek kadar vakit bile bırakmıyolaar.. ha bire wipe...

wipe geliyor diyorumki bi weaponcrafter kasayım.. başlıyorum odun kasmaya önce.. sonra başlıyorum bi kaç skill öprenip silah yapmaya ki ilerisini göremeden gene wipe.. yani bi türlü mesleğin erbabı olacak şekilde weaponsmithingle ilgili her şeyi görecek vakit kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...