Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Fifa 2010 Paticik Champions Cup @PS3

fizban

Öne çıkan mesajlar

ülke takımları yeterince sayıda olmadığı için sıkıntı doğabilir =) eğer denk gibi olan takımlar bulursak dert değil.. ama brezilya - japonya maçı çıkarsa ortaya bi sıkıntı var hehe. tahminen 9-10 kişi oluruz çünkü.

bence lig olsun yine. turnuva derse çoğunluk ona da uyarım, farkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bir sonrakine büyük ihtimal katılamayacağım askerlik maskerlik mevzusu... ama 4.5 yıldız fikri kötü. çok kötü bir oyuncuya düşmez ise juventus yada arsenal şampiyon olur :D gerisi çok tırt takım çünkü. 4 yıldız yada 3.5 iyi olmuştu bence. takımlar arası uçurum hiç yok. ligde bence çok iyi olmamıştı. görüşlerim bunlardır. saygılar :P
Sosyal ağlarda paylaş

lige ben de katılmıyorum. gruplar-playoff tadında yapsak daha iyi olucak. ligde olmayan adamlar telafi edilemiyor, iyi oynamayan bi kişi 3 maç yapıp 3ünde de yenilip sonra girmiyor bu sefer onu yenen avantajlı oluyor, ligin ne zaman biteceği ne olacağı belli olmuyor vesaire.
benim gönlümden hala süper lig geçiyor eheh. çoğu kişi hayır diycek muhtemelen de madem oylama tadında bişi yapıyoz benim oyum da bu olsun.
4 büyüklerin yaratacağı dengesizliği de skill level'a göre veya önceki turnuvalardan az çok bildiğimiz kadarıyla genel seviyenin altındaki arkadaşlara bu takımları vererek ayarlayabiliriz.
azapla bi gün öyle oturup anadolu maçları yapmıştık keyifli oluyodu mücadele. ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor eheh
Sosyal ağlarda paylaş

olur ama bursa'yı ben alırım, şimdiden söyleyeyim :D

Gruplar-Playoff'ta düşününce en mantıklısı geldi bana da, böyle olsun bence de

bir zaman aralığı olur 2 hafta falan, gruplar orada biter çıkan çıkarsa şimdi şöyle birşey de var.

Mesela benim durumu biliyorsunuzdur, sadece perşembe akşamından pazar akşamına kadar istanbul'da olduğumdan bu günler arasında maçlar yapabilirim. Playoffları da bu zaman dilimlerine sokarsak maç kaçırmam da :D gerisi benim için imkansız çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...