Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-realm LFGnin de, battlegroupunun da.....

Rikkie

Öne çıkan mesajlar

...... ta ebesi, adamlar yetememişler, obligatory retard check olmalıymıştı anasını satıyım.....

Unholy presencela "IM A FAST TANK YOU SHOULD HEAL FASTER LOLOL" diyen dk mi ararsın,

Healerın aggro aldığı paladin tank mi ararsın,

Stamina buffı için yalvarttıran priest mi ararsın,

Healer %10 manadayken bossu çeken warrior mu ararsın,

15 yard geride magelerin yanında bekleyip 10 saniyede bir icy touch + death coil atarak dps yapan dk mi ararsın,

Resto spec dps mi ararsın,

Healera atıyorum diye warriora innervate atan druid mi ararsın,

Trashde bloodlust açıp bossa gelince sateda bile bakmadan "WTF WTF FAKIN BLIZZ" diye nerdrage yapan şaman mı ararsın,

"LOLOL IM S0000 COOL FFS RETARDZ" triplerinde 13 yold swe kid mi ararsın,

Üstünde 1 tane +defense ya da +stamina itemi olmadan tank diye partiye katılan tank mı ararsın,

Üstünde 1 tane 32 stamina gem var diye 3 packi birden çeken tank mı ararsın,

HEPSI VAR, HEPSI MI BENI BULUR BE.

"Yaw erken geldim, giriyim level 78 şamanla iki heallayım saniyede Q geliyor zaten yarın birgün primordial saronite ticaretine bir atılsak goldlar 2k 2k gelir ohş" diye bir düşünceniz varsa SİLİN ATIN ONU KAFANIZDAN GİDİN DIŞARDA GEZİN DOLAŞIN EĞLENİN TANIŞIN KAYNAŞIN COŞTURUN.

Sinir krizleri geçirdim 2,5 saat içerisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

honda lyrentle beraber oynuyoruz sürekli. inadına bizi buluyor böle tipler. her oyunda var bitane. en son oyunda ikimizde kafayı sıyırıp belasına sıçtık oyunun. nefret ettirmiş olabilirim birilerine honu fakat bende nefret ettim. canım istiyor oynamak aklıma bu gerizekalılar geliyor boşver diyip girmiym lan diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...