Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Punk'd + Viva la Bam + WildBoyz @ MTV (Cuma Günleri Ardarda)

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

JACKASS iyiydi, güzeldi, şahaneydi, yeterince doyurucuydu. Bölüp parçalamaya, böyle özenti tipleri ortalığa salmaya hiç gerek yoktu kanısındayım.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

yok hayır.
onların takma adı o.
ayrıcxa onların kullandığı dirty sanchez bi process,o bayanlara üzerine uyguladıkları bişi.bu işlemin içerğinide burada açıklayamayız sanırım.:-)

ama Mtv deki dirty sanchez,ingiliz zibidilerin yaptığı bi program.[signature][hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Galiba tekrar estireceğim.

[Bu mesaj Ra_d tarafından 26 Nisan 2004 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Wildboyz süper bişi ya , bi ara denk geldim gözümden yaş geldi izlerken gülmekten.[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

abi bir insan evladı kendi avucuna kusup sonra onla yüznü yıkarmı yaw.
4 kişi şeyinin kıllarını kesip bi pizza'nın üzerine koyup başka bi arkadaşlarını yedirirlermi! iğrençliğin sınırı yok adamlarda.

hayır acıda yok.adam boksörlere dövdürdü kendini.birbirlerine tokat atma yarışı yaptılar. engelli koşu pistinde engellerin üzerine dikenli teller dolayıp yarıştılar.

tam deli adamlar.yani deliler yürüyüş yapsa bunlar ellerine bayrak alırlar.[signature][hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Galiba tekrar estireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Admin
Jackassde grup üyelerinin bazıları ayrı tek tek programlar yapıyorlar.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ehe bugün steve o müthiş bi performans sergiledi
şişle yanağını şişledi
ayılarla güreşti

ters takla atarken elindeki meşaleye yanıcı sıvı üfleyip alev püskürttü (tam tersken yaptı).ayağa kalkıp muhteşem bi atlayış dedim.süperdi hehe.

chris pontious ın fülütle kobra dans ettirmesi de çok komikti nası tırsıodu belli değil hehe.

viva la bam in sadece sonunu yakaladım
ryan dunn dı sanırım ehe biri uyuo
gece girdiler odasına
adamı yatağa bantladılar kocaman bantlarla
sonra yatağı bi ucundan tutup kaldırıp fırlatıp adamı ters çevirdiler kapakladılar resmen hehe baya komikti.

punk'd ın yeni bölümleri gelse de izlesek bakalım kimleri kandırdılar..[signature][hline][i]Su biter, headshot bitmez.[i]
SBGG!Arcane
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...