Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İBB Ultras (İBB Taraftar Grubu)

xaty

Öne çıkan mesajlar

Hafta sonu İskenderun Demirçelik-çorumspor maçında 5 bin kişiydik.

KIZIL KÖRFEZ

Sosyete kapalı bağırmadı kıl oluyorum o tarafa.

3 tane çaktık çoruma
bekle bizi bank asya!

nileppezdel said:

@mokoko: Senin o mantığın yüzünden burada futbol gelişemiyo abi. Bak ingiltere'de 4. lig takımının maçına 6000 kişi gidiyo. Burada anca büyüklerin maçlarında doluyo stadlar..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

@mokoko: Senin o mantığın yüzünden burada futbol gelişemiyo abi. Bak ingiltere'de 4. lig takımının maçına 6000 kişi gidiyo. Burada anca büyüklerin maçlarında doluyo stadlar..

nilepcim onların o takımları desteklemesinin nedenleri o takımların hepsi semt takımları yada şehir takımları. beni lafım siirtspor u destekleyenlere değil. belediye takımını destekleyenler.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

nileppezdel said:

nilepcim onların o takımları desteklemesinin nedenleri o takımların hepsi semt takımları yada şehir takımları. beni lafım siirtspor u destekleyenlere değil. belediye takımını destekleyenler.

Baba 3 seneye özelleştirilir nasılsa adamlar geleceğe yatırım yapıyolar sgfdg
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

futbol daha ne kadar gelişecek ?
futbolcular dışında futboldan para kazanan insanların da daha iyi bir gelir seviyesine ulaşması, yani kısaca ülkedeki istihdama ve milli gelire daha büyük bir katkısı olması ile. sadece kara paraların aklandığı bir yer olarak kalmaması gerekir, madem bir şov alanı, bu işten ekmek yiyen herkesin hak ettiğini alabilmesi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...