Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

canı 21 yaşında cinsel ilişkiye girmek çekmiş insan

Financial

Öne çıkan mesajlar

Financial said:

xDxDxDxDxDxD chok duygusaldy

bir iki bayan daha yazsın şuraya çok üzüldüm keşke banlayın diye de modların erkekliği tutup banlasın beni hadi be

Bayanların yazmasıyla alakası yok, annen baban sana topluluk içinde nasıl davranılmasını öğretmediği için banlandın, onu yaz bir kenara.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Ciddi söylüyorum abazalarla dolu bir forumu oldu burası. Ekşisözlüğü haklı cıkarmaya başladınız yani

Kimsenin suçu yok ki, yeni gelen insanlardan çok da adam gibi adamlar var. Adam olmayanlara da "adam değilsin" diyoruz zaten, ama yapışıp bırakmıyorlar işte inatla. İstenmediğini bile bile devam etmek gerçekten zavallıca bir hareket.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Financial said:

xDxDxDxDxDxD chok duygusaldy

bir iki bayan daha yazsın şuraya çok üzüldüm keşke banlayın diye de modların erkekliği tutup banlasın beni hadi be

Bayanların yazmasıyla alakası yok, annen baban sana topluluk içinde nasıl davranılmasını öğretmediği için banlandın, onu yaz bir kenara.

topluluk içi dediğin paticik forumu . belden aşağı esprilerin gırla olduğu bir yer . Hani bunu yapanda senin yakın arkadaşların . Ben demiyorum ki git onları banla . Bana gelipte topluluk içinde nasıl davranılması gerektiğini bilmiyosun deme. Ana bacımı yapmışım bişey mi yazmışım ? Şu konuda 1 tane küfür var mı . Yok . Ayrietten garbage a açılan bir konu . Konuların %40 ı göğüs %40 ı seks hayatı %20 side hon içerikli . Geççen bu topluluk içinde nasıl davranılmasını bilmiyosun ayaklarını o yüzden .

Masti abazayı bana yönelik dediysen hangi kafada söyledin bilmiyorum ama abaza değilim dostum . Şurda bi tane bayana mı sarkmışım , vaş anam seni nası ellerim tarzı bişey mi yazmışım bir üyeye karşı . Şu konuya abazalık diyosan çok yanılıyosun sırf laf olsun diye konuşuyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi kimsenin seks hayatı kimseyi ilgilendirmiyor, seks yaptım diye public forumda gezinen adama zaten ben bir laf etmem, kendi aptallığı ve bilmemişliğidir. Benim yakın arkadaşım dediğin adamlar daha belden aşağı espriler vs. yapınca bunlar görmezden geliniyor evet, çünkü o adamlar genelde 8-9 yıldır burada takılan, tarzı belli, kim olduğu ne olduğu belli adamlar. Çoğumuz birbirimizin evinde haftalarca kalmış, defalarca aynı içki sofrasını paylaşmış adamlarız, o yüzden böyle şeylere müsamaha gösteriliyor, çünkü o "çoğu" dediğin adamlar "özel" adamlar, paticiği paticik yapmış olan adamlar.

Sen kimsin paticikte peki onu düşündün mü bir kere?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana niye onlara kayırma yapıyosun dedim mi yukarda ? Ben sana dedim ki bu muhabbetler yapılıyo mu yapılıyo . Bana böyle konular varken topluluk içinde davranma dersi verme diyorum . Beni topululuk içinde görmedin çünkü gidip bi çay kahve içmedik yüzyüze görüşmedik . Burasına topluluk diyosan "niye diyosun demiyorum " bu toplulukta nasıl konuşuluyosa bende aynen öyle konuşuyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

ya burda bazen espiriler yapiyoruz PENIS menis dyoruz da tadinda birakmayi da biliyoruz. Burasi garbage diye cidden copluge cevirmenin anlami yok. Boyle de luzumsuz topicler acip insanlari kil etme hakkin da yok.

Efendi gibi davranamiyor musunuz 2 rekat yahu, illa seviyesizlik mi yapmak zorundasiniz. Konuda ciddi bisi de yok yani, dikkat cekmek icin, burada sesini duyurup kendini tatmin etmek icin kasiyorsun ama olmuyor yani, antipatik ve sevimsizsin.

Lutfen kendin ayril su forumdan kastirma insanlari. Yasin 21 ama ergen gibi davraniyorsun ve bayiyor artik.
Sosyal ağlarda paylaş

entry giren herkesin suçu var.

@Financial

Bunu sana özel yazmadım seninkinden bin beter topicler oldu e ama artık yeter... (öyle bi patlama topic'i işte) Gerçi kaç kere nakarat oldu bu olay bende hatırlamıyorum önce bi paticik.com bölümüne bir topic > üstüne tartışma > bir kaç ay yada hafta sessizlik artından suck me ler başlıyor yine yeniden
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bu toplulukta "adam" diye tabir ettiğimiz kimse "2 KIZ LAF ATSA DA ADMİNLERİN ERKEKLİĞİ TUTSA YEAA" diye ağlak ağlak konuşmuyor dikkatini çekerim.

o geyik yapılmak için söylenmiş bir cümledir. ha doğruluk payı nedir dersen bana göre doğruluk payı var neden çünkü burda bayanlar var . tmm saygı duyarım bazı şeyler konuşulmaz onların yanında ayıp kaçar . bunu da anlıyorum ve bunun için banlandım diyorum . şu forumda 1 tane kız olmasa aynı muamele olmaz . belin aşşasına değil içine girer konular .

neyse xaenincim lütfen bana ahlak dersi topluluk içinde nasıl davranılması gerektiği dersi verme . garbagedan başka bi yerde oturup saygısızlık terbiyesizlik yapmadım . 1 kere bi konuda yaptım o da yani nedense çok dokundu . konularda başka etnik kökenli insanları asıp kesiyoruz ama ben haberin konusu olan kadını asıp kestim diye rage olundu . Gözünü seviyim şu konu hakkında da sanki çok abazalık akıyomuş gibi davranmayın 3 yaşında çocuk değilsin aaa pipi dedi seni anneme söyliycemcilik oynamayın

bide size sormadım nereye gidiceğimi gözünü seviyim bana böle forumdan ayrıl tripleri çekmeyin yani . tmm çok cool oluyosunuz istenmeyen adam olduğumu gösteriyosunuz sizi başka bi konuma sokuyo ama yapmayın yani . gitceğim zaman giderim dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

abi çok acınası bi adam ya banlayın daha da gelme nolur sokağa çık 1 arkadaş edin plz

sen benim sosyal yaşantımı nerden biliyosun arkadaşım yorum yapıyosun ? Ne tür bi yaşantı sürdüğümü nerden biliyosun kimlerle konuştuğumu nerden biliyosun . boş boş sallayıp adamın asabını bozmayın yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...