Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Bu yönetimden pek memnun değilim.

Yönetimde küçük kıza tecavüz eden adamın ne işi vardır?İstifa etti allahtan 17 yıl hapis yedi.Bu adamın hiçmi sabıkasına bakılmaz? Rezillik kepazelik başka bişey değil.

Ortada bi sürü isim dolaşıyor
İviç i daha gören yok! gazetelerde fotosu bile yok adamın ama iviç imza atmış???
Çağdaş ve Mustafa Doğan bitti.
Hala gera iviç gibi adı sanı duyulmamış adamların peşinde.Şimdi pancuya karşı shaktardan romen birini alcaklarmış.Luce yolluyormuş.

hadi hayırlısı işimiz yaş gibi geliyor...

Fener Alex i aldı.Formaları satışa sunuldu[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

17 yıl hapis yemedi. henüz suçlu olduğu bile belli değil ne sabıkasından bahsediyorsun?

demiröreni suçluyorsun ama fikret orman da çıkıp söyledi bu açıkça iftira diye.

gelelim diğer adamlara. kaç tane ünlü adam alınacak yahu. ivicin bölgesine kaç tane ünlü adam tanıyorsun ki beşiktaşın alabileceği? davidsi alalım istersen?

yönetim geleli 2 gün olmuş ben memnun değilim diyorsunuz ya yuh be kardeşim hakkaten yuh
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah gazetesinde yazıyor.
17 yıl hapis almış dava sonuçlanmış suçlu bulunmuş.

iftirası miftirası yok bunun.
İftira atılsa bile böyle insanların klup yönetimlerinde işi nedir???

sırf iviç için demiyorum bunu.Tamam iviçin bölgesine belki yıldız bulamassan
Ama İVİÇ i daha önce kim duymuş? Kim görmüş???
biz çok gördük iviç gibileri bu takımda
1 ay oynayıp giden yabancılar gibi...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi alan insanda yokki...

giuntinin adı italyada bilniyordu
pancuda zaten romanyada tanınıyordu.Ama ikiside avrupada ün yapmış değildi tabiki.

Alan kim var?
Matt. isteği üzerine getiriliyor.Hiç izlenmemiş bu adam.Matt istemiş diye alınıyor gs da talip olmuş bu yüzden daha çok önem kazandı.
ya ben isim yapmamış adama karşı değilim.
Adam önce izlensin.
Bir çok bjk yazarı izlenmediğinden bahsediyor.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş Hakan Şükür e teklif götürmüş.
Hakan olur demiş.
zaten boştaymış
büyük ihtimalle alınıcak...

işte transfer... :???[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

yahu adam yönetime girdikten sonra suçlandı ve bu yüzden anında istifa etti.

ha eğer diyorsan 1 gün içinde mahkeme sonuçlandı 17 yıl hapis cezası yedi tamam. ama yine de yönetimin ne suçu var bunda nerden bilsinler adam ne halt etmiş

ivice gelince hangi takım yabancı haklarının hepsini star kullanıyor yahu. ivici ben de izlemedim ama bunun nedeni partizanı vs sini takip etmemem. ben o ligi takip etmiyorsam o ligden iyi adam çıkmayacak diye bir yargı mı var?

sen şimdiye kadar avrupa liglerinin yarısından çoğunda birkaç maç dışında izlememişsindir bence. bu durumda o liglerden biri alınırsa basacaksın yaygarayı ben izlemedim iyi adam çıkmaz ordan diye

1 haftayı geçmemiş adamlar mazbatayı alalı. bu nedir yahu? eleştirmek dışında birşey bilmez misiniz. bir kere de desteklemeye çalışın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 04 Haziran 2004 23:17 tarihinde demiş ki:
Giunti'yi de hayatında 2-3 kereden fazla izlemediğine bahse girerim

yanıldın..
benim kanka milan taraftarı
harbici fanatiği böle..
3 büyükler tr ligi falan sallamaz
milan aşıı..
neyse ben 7 sene bu adamla aynı sınıfta okudum
haftasonları hep beraberdik
o zamanlar böle tabi italya liginin canlı yayınları
maçların full gösterimleri fazla yoktu ama
baya maçını izledim..

neden böle bi yanılgıya kapıldın?
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bizim izleyip izlememiz önemli değilki...
Ben izlesem nolcak izlemesem ne olucak.

İviç i matt istemilş.
Ama birçok bjkli yazar aynı şeyi söylüyor.İviç i şuana kadar hiçbir yönetici gidip izlememiş.
Bu ne demektir yahu?
yıldız çıkar veya çıkmaz
iviçi kimse bilmiyor potansiyelide bilinmiyor.
Ronaldo geldiğinde izlenmişti ama olumlu rapor vermediler buna rağmen alındı ve çok iyi bir adam çıktı.

Hala t.d istedi diye gözü kapalı adam almıyalım.Türk takımların başı çok yandı bu yüzden.Adını unuttuğum onlarca yabancı var böyle.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada o yönetici 12 yıl hapis yemmiş dava sonuçlanmış.
Suçluluğu tartışılır ama böyle bir iftira atılsa bile böyle bir insanın yönetime alınmaması gerekirdi.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Olur mu abi öle şey, artık öle transferler yapılmıyor. Hele böle bi seçimle görev başına gelen Demirören, bu şekilde kaçan bir şampiyonluğun ardından sadece Matthaeus gibi tecrübesiz bi td ye güvenerek iş yapmaz..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte Haşmet babaoğlu
sanlı sarialioğlu kazım kanat hepsi yazmış bu transferi kim izledi diye...
Sadece matt eski takımında çok seviyormuş onu getirtmek istiyormuş.
ben bunu eleştiriyorum inşallah izlemişlerdir
çünkü herkes biliyor sayısız adam geldi gitti.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...