Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

bir yerde huzuru bulun arkadaş bu ne ya

önce adaya düşersiniz,dersiniz dışarda on numara hayatım vardı dönecem diye yapmadığınız iş kalmaz,adandan çıkarsınız.Sonra bir süre geçtikten sonra ya adada ne güzel liderdim herkes bana hastaydı moduna girip tekrar adaya dönmeye kazarsınız,uçak muçak düşürürsünüz.Yine adasınız bu seferde yok yok bu adayı ben bilmesem daha huzurlu olurdu,krallar gibi yaşardım diye adada nüklear bomba patlatırsınız.Bu sefer alternatif bir evrendesiniz herşey 10 numara ama yoo yine beğenmesiniz nasıl maymun iştahlı bir grup bu ya

Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu bilmem de jacob'un yerine geçmek isterdim arkadaş hafta sonu tatilim falan varsa tabi. Şak oradayım, şak burada... Oh bir sürü dil öğren, barcelona maçı seyret gel, hatta hazır gitmişken gelecekte yerime messi'yi aday gösterip gelirdim.

Bence en büyük spoiler şudur ki; jacob bu dilleri ne ara öğrendi? Demek ki adam richardlı bölümde de gördüğümüz üzere baya apaçiymiş bir dönem, sonra skoru falan coştuktan sonra durulmuş, artık kendini adaya vermiş. Evet evet, jacob olmak isterdim
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlayamadığım bir şey var bu dizi ile ilgili. Neden Matthew Fox, yani Jack Shephard dizinin sonunu başından beri biliyor?

Yani tamam bu adam Jacob olacak olsun, ama yani dizinin başında bunun söylenmesinin anlamı olamaz, yoksa John Locke'a, Terry O quinn'e geçen sene de black smoke olduğunu söylemeleri gerekirdi, fakat ona denilen tek şey, kendi deyimiyle " bana ölmeyeceğini bilen biri gibi davran dediler"
Peki neden Jack biliyor, kesinlikle farklı bir sebebi olmalı. Bu cevap ta muhtemelen ilk bölüme dayanıyor. Yalnız ilk bölüme dayansa da söylemeleri şart değildi ona sonunu. Eee o zaman? Dizinin sonu, yani ilk bölümde belli olacak ki, o dönem gizli bir sahne çekilecek ki ancak Jack bu dizinin sonunu bilecek. Mantıken düşününce ilk sezon jack ile ilgili ayrı bir sahne çekildiğini düşünüyorum ben ve bunu 6. sezonda göstereceklerini düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sen misin kuyuya atan :p

Hebrew said:

Benim anlayamadığım bir şey var bu dizi ile ilgili. Neden Matthew Fox, yani Jack Shephard dizinin sonunu başından beri biliyor?

Yani tamam bu adam Jacob olacak olsun, ama yani dizinin başında bunun söylenmesinin anlamı olamaz, yoksa John Locke'a, Terry O quinn'e geçen sene de black smoke olduğunu söylemeleri gerekirdi, fakat ona denilen tek şey, kendi deyimiyle " bana ölmeyeceğini bilen biri gibi davran dediler"
Peki neden Jack biliyor, kesinlikle farklı bir sebebi olmalı. Bu cevap ta muhtemelen ilk bölüme dayanıyor. Yalnız ilk bölüme dayansa da söylemeleri şart değildi ona sonunu. Eee o zaman? Dizinin sonu, yani ilk bölümde belli olacak ki, o dönem gizli bir sahne çekilecek ki ancak Jack bu dizinin sonunu bilecek. Mantıken düşününce ilk sezon jack ile ilgili ayrı bir sahne çekildiğini düşünüyorum ben ve bunu 6. sezonda göstereceklerini düşünüyorum.

ilk sezon jackin ortadan kaybolduğu anları hesaba katacak olursak ayrı bir sahne değil birçok sahne çekilmiş olması muhtemeldir. bundaki temel sebep orada sergileyeceği oyunculuğun etkili olabilmesi için elinde tüm verilerin olma gerekliliği bu şuanda şaşırılması gereken birşey değil zaten yıllar önce ilk defa söylendiğinde herkesin ifade ettiği, pek şaşırılmaması gereken bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

bölüm özeti

Acıma yetime döner koyar götüne.

ASLAN BROTHA.

gerçi intikam için çarptığını sanmıyorum desmond'ın. kazayı hatırlasın diye çarptı. büyük ihtimalle ayağa kalkacak locke paralel evrende. hatta jack'in hastaneye gidecek. jack'te durumu kavrayacak.

yanlız lock'un desmond'a bi bakışı var kuyunun yanında. elinde meşale varken. aman allahım o nasıl bi karizmadır, o nasıl bi bakıştır.

http://i1016.photobucket.com/albums/af282/angmania/losts06e12720phdtvx264-ctumkv_snaps.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...