Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

bence bunu yapabilen tek desmond var, yani 4. sezon 4. bölüm gibi bişeydi sanki, hatırlarsanız desmondun beyni geçmiş ile gelecekte bayıla bayıla gidiyodu.. faraday bunun olduğu şeylerin öldüğünü söylemişti. ama desmond ölmedi. ya da başka kişiler de, faradayın çilli öldü falan.. widmore desmond'ın bu özelliğini bi şekilde kullanmayı planlıyo ama nasıl bilemem:S bölüm başarılıydı. ayrıca bu alternatif evrendeki widmorelar her şeyi bildiğine göre alternatif evrende olan şeyler belkide gelecekte olacak bu da bi ihtimal gibi:S

Sosyal ağlarda paylaş

lan lan ben de 2 kez bayıldım durduk yerde yoksa ben de mi lostta oynuyorum?!?! sdfsgsfg

neyse şaka bi yana işin cılkı çıktı, çok sağlam bi bölüm olmasını geçtim kim kimde nerde ne zaman birbirine girdi bi ileri bi geri. bende dizinin zaman kavramı kalmadı. anca baştan oturup izlemem gerek. ama izliyorum gayet heyecanla sdf=P

Sosyal ağlarda paylaş

jack çok yaşlanmış derlerdi de pek inanmazdım, yani ne olacak saçını gene 3 e falan vursa aynı olur derdim de, adamın bildiğin cildi yaşlanmış ilk defa bu kadar net gördüm. ya da epey hızlı yaşlanıyor bu adam. bu bölümde jack'i izleyin görün.
Sosyal ağlarda paylaş

mitler genelde m.ö'yi anlatır. ben jacob'un hades falan olmasına ihtimal vermiyorum şahsen. darkufo'dan alınan bilgilere de göre bu ikilinin hikayesi m.s 23'e falan denk geliyor. O zamanlar jacob falan köylü bir delikanlı falanmış hatta... Bence bunların hikayesi çok farklı bir yere bağlanacak, demedi demeyin. ama hades, kerberos, seth, osiris, habil, kabil falan şeyleri de olmayacak bence. gene mutlaka tahmin edemeyeceğimiz bir şeyler olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...