Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minicik Paticik Buluşması vol.2 (Kadikoy)

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

gelsin gelsin[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 23 Temmuz 2004 11:38 tarihinde demiş ki:
ya şöyle bişey var.
şimdi bakıyorum resimlerde felan.
yaş ortalaması düşük.
yani gidilsin arka oda veya karin felan diycem
ama almazlarki herkesi.

nereye almazlar senin yasın kaç?[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 23 Temmuz 2004 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

En geç evden çıkan insan olarak 20 dk sonra ordayım dememin ne orda bekleyen denize ne de paticik halkına bi yararı olduğunu sanmıyorum.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım benim yaş sorunu yok ta kafa sorunu var size eğlenceler[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

iyi eğlenin bakalım ben de tüm gün evde oturdum dışarı çıkasım yoktu[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet süfer oldu. Bowlingde üstün yeteneğimle 2 oyunda birinci oldum (çok ii oynarım yani öle böle diil) sonra gidilen nargile'de ise muhabbet iice güzelleşti. Son olarak bir bar'a (!) giderek bira içtik ve şahane fotoğraflarla günü tamamladık. Fotoğraflar için Sturm'u bekliyoruz.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok abi ne korkçam işin geyiğiydi o da, sizin benim arkadaşımla ettiğiniz "çocuğun boyu kitap kadarmış" muhabbetine hala gülüyorum şuanda huahea. :)[signature][hline]She's got eyes of the bluest skies, as if they thought of rain
I hate to look into those eyes, and see an ounce of pain

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...