Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kABLODAKİ HİZMET BEDELİ

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

sElAm .... kABLo bAlANTiLaARİnadan AlİnAN hİzmET bEDli HhKkİnDa tElKOmU aCTIGı DAaVa HaakİindA İLgİsİ OLaN VaRmİ?

tElKoM bU daVaYi KazANiRSA bİz Arık FAturaLARDA gelEN 25 MilYonLuk İlAve BeDel oDemEYecekMiYiZX?

nAsİl oLcak bu iŞler?[signature][hline]Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.
Sosyal ağlarda paylaş

telekom dava mı açmış ?

eğer açtıysa ve kazanırsa sözleşmelerden bi maddeyi silecekler

5-6 kablo şirketi var bu madde ile sözleşme yapmış olan, onlara ayda 20 dolar ödemicez öyle birşey olursa.

ilgili bi konu vardı ama bulamadım.[signature][hline]The whole thing I think is sick...
Sosyal ağlarda paylaş

whitedagger osiden bedirhan degilmi?o boyle yazmazdi?:)[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

Eğer başkası accini kullanmıyorsa o :)
[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei

[Bu mesaj Virus tarafından 21 Temmuz 2004 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

duymuştum, milliyet'te çıkmıştı sanırım ama emin değilim. Avrupa yakasında bi şirket bu bedeli istemeden hizmet mi ne veriyomuş. bu nedenle diğer aracı şirketlerin de para almamasına yönelik bi hareketlenme vardı ama ne zaman sonuçlanır nolur bilmiyorum.

yannız şu var, eğer ööle bi kural çıkarsa, bu sefer aracı şirketi her aradığımızda bi şey sorduğumuzda deli gibi para kesecekler haliyle. en azından o sabit ücret almayan şirket bööle yürütüyodu işi (hepsi 3. kişi tarafından duyum, araştırın doğrusunu bulursanız yazın, emin olalım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Can sıkıntısı ınsana bole yazı sekılerı yaptırıyor.Rahatasızlık verdım kusra bakmayınız.Neyse Kusura bakmayın.

Sorum su Turk telekom kablo fırmalarının aldıgı hızmet bedelı adı altındakı rakamın bu fırmalarla sozlesme yapılrken sadece 1 yıl ıcın ( kuruldukları ılk yıl ) alınması sartını koymus.Bu bır yıl dolduktan sonra bu rakam alinmayacakti.Bu rakamin alınmasının sozlesmeye konmasınıns ebeı ıse ılk kurulum bedellerının yuksek olması ve bu destek hızmetının verılmesının saglanmasına fırmaları ozendırmek oldugu yolunda yaklsaık 5-6 ay once okudugum bır haber vardı.Sonradan bırden kayboldu bu yazı tt sayfasında bıle yok su anda.Bende beklı paticikte bir haber vardırda orenırım dedım.Olay bu.[signature][hline]Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...