Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recount ve Achievement Hax

Golden Virginia

Öne çıkan mesajlar

Elemanın teki koymuş forumlara yuh haha

Kısaca, recount da nasıl dpsinizi fazla gösterirsiniz ve olmayan achievementları nasıl yapmış gibi gösterirsiniz başlıklı kompozisyon

Hax dediğim blizzard ağına bağlanıp klavyenin tuşlarına basmıyoruz tabi basit şeyler

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=12304521902&sid=1
Sosyal ağlarda paylaş

achievement addonunun yaptıgı zaten biliniyor o yuzden millet artık achievment değil gearscore kontrol ediyor.

bu recount olayı iki senedir bilinen bir şey, da bildiğim kadarı ile o recountun yeni versionlarında fixlendi , sende gosteriyor olur da, raidte başkasının recountunda cok farklı sayılar cıkıyor.
Bu arkadaşta anlaşılan okumuş hax sitelerin birinde, ilgi cekeyim ben cok biliyorum diye yazmış forumlara.
Sosyal ağlarda paylaş

ben vanillada pete raiddeki cok super dps yapan rogue arkadasin ismini vermistim

o sira damagemeters vardi ve pet datayi analiz ederken isimden ediyordu, adamin dps ini benimkine ekliyordu bu sekil

bola salak sapik rakamlar cikiyordu2 raid filan boyle yaptik deli gibi egleniyoruz raid leader in dumur olup kalmasina sonra caktilar durumu ehuehuhu
Sosyal ağlarda paylaş

abi o gearscore olayına odaklı yaşayan bebeler cidden takıntılı ve bilgisizliklerini gs ile örtüyor.

adam voa 25 man diyor naxx 25 man diyor asgari 4500gs diyor

ulan gerizekalı benim 10 aydır oynamadıgım charda 3933 gs var ben o instanceları yüz kere bitirdim.

adama sorsan def cap nedir bilmez, gs'ye bakarak adam seçiyor.

gear=pure skillz oh yes mmkay diyip kovalıyorum adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

abi o gearscore olayına odaklı yaşayan bebeler cidden takıntılı ve bilgisizliklerini gs ile örtüyor.

adam voa 25 man diyor naxx 25 man diyor asgari 4500gs diyor

ulan gerizekalı benim 10 aydır oynamadıgım charda 3933 gs var ben o instanceları yüz kere bitirdim.

adama sorsan def cap nedir bilmez, gs'ye bakarak adam seçiyor.

gear=pure skillz oh yes mmkay diyip kovalıyorum adamları.

adam fast run felan istiyor olabilir belki, oyle direkt aşşalamamak lazım 'bence'.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:
adam fast run felan istiyor olabilir belki, oyle direkt aşşalamamak lazım 'bence'.

abi tamamı böyle olmuş insanların serverda if your gs below 5k dont bother to whisper for inv.

epi topu toc'a gidiyor adam. gear check tabi ki yapacaksın da ben de zamanında maviş maviş gearlarla gruula girip gayette sorunsuz healliyordum yani. sartharion yapacakken bile yırtınan adam var lan. pardon bebe var.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Şu achievement şeyini denicem. Taktikleri falan biliyoruz ya ach yok diye almıyorlar :p

fakat bir sorun var. şimdi ben bunu linkledim diyelim, dungeon'ı tamamlayınca belli olmayacak mı benim fake linklediğim?

beyni varsa radi leaderin kullanicak

ben eskiden voa filan topladigimda diyordum, icerde achivement alana loot yok diye

oyle bile olsa win/win zaten
adam achisini hallediyor sende omrunde ilk defa girip %80 batiran adama loot vermiyorsun filan
Sosyal ağlarda paylaş

elitistlikle alakası yok aslında bence durumun. Achievement linkletmiyorum ben pug toplarken. geliyolar yanıma. Gearına da kendim bakıyorum, achievementlarına da kendim bakıyorum. Birinden biri bana uymuyorsa almıyorum. Almak zorunda da değilim. Oyun bu hale gelmiş, hala 5k gsnin üstüne çıkamamışsa o benim problemim değil. 1 günde girebildiği kadar dungeondan triumph farmlayabilir. Farmladığı triumphlarla Tier 9 doldurabilir. Üstüne trinket yüzük filan da halledebilir. E Yüzüklerin 1 tanesini ICC rep farm gruplarına girip oradan alabilir. Gearlanmak artık çok kolayken, ortalık da saçma sapan insanlarla doluyken. I ıh, eğer elitist diyorsanız yaptığıma/yaptığımıza, buyrun diyebilirsiniz. Benim saçma sapan birisi yüzünden kaybedecek tamir param da yok, vaktimde.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

konuyla alakasız ama hax konusu geçmişken araya sıkıştırıveriim

roll hax yapılabilesi birşeymi yoksa ütopik mi ?

yok puglarda bu adam kesin bir yolunu bulmuş dediğim birçok olay geldi başıma da o yüzden soruyorum

bazı functionlar server side iken , bu roll olayı server based,imkansız bir şey bu olay, o yuzden roll hack olayını 3d party software ile yapabilen adam varsa boyle bir programı yazan adamın elini opmek lazım,bu adam olayı aşmış bitirmiş ozellikle wow programing konusunda, Blizzard onu işe almalı.
Sosyal ağlarda paylaş

@silmarwen

iyi güzel diyorsun da toc10 için de 5.2k gs istemesinler ayıptır. toc'u full farma bağlasan zaten 4.6k gs falan yaparsın. 4.5k gs'lu adam seni yavaşlatmaz ki.

ayrıca şöyle bir örnek vermek istiyorum. hit capped olmasına rağmen daha yüksek gs veriyor diye crit kaybedip +hit bir item mi kullanayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

@silmarwen

iyi güzel diyorsun da toc10 için de 5.2k gs istemesinler ayıptır. toc'u full farma bağlasan zaten 4.6k gs falan yaparsın. 4.5k gs'lu adam seni yavaşlatmaz ki.

ayrıca şöyle bir örnek vermek istiyorum. hit capped olmasına rağmen daha yüksek gs veriyor diye crit kaybedip +hit bir item mi kullanayım?

Valla işte burda bi problem var,hit capped olduysan artık statlarını optimize etmeye falan başladıysan üzerinde zaten belirli bir düzeyin üstünde gear var demektir yani gearscore checkleri falan rahatça geçersin.
Ayrıca hani tamam sen 4k gearscore'lu pro bi oyuncu olabilirsin ama toc10'a hayatında ilk kez dün giren arkadaşımın da 4.5k gearscore'u vardı. Yani 4.5k olan herkesin pro olduğunu bilsen tamam al da %ye vurduğunda çok farklı oranlar çıkıyor.
Pug'lar böyle kuruluyor yoksa hani rastgele kötü gearlı adamları toplarsan fail olursun bidaha da kimse gelmez senin kurduğun raide...
Ha 5k üzeri gearscore'un olması için en az bi ToC25,icc10,icc25 falan yapman gerekiyor öyle emblemlerle çıkamıyorsun o scorelara yada hc yaparak ki bu da en azından bi referans oluyor yani.
Ki hani 5k üzeri adam bulabilirken seni neden alsın ki adam partisine sonuçta hani yırtınsan geçemezsin o adamı dpste,healda... (tabiki mal olmadığını varsayıyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

maalesef oyunda gearlı ve yeteneksiz insan sayısı, gearı kötü olup oynamayı bilenlerden daha fazla. bu yüzden gearscore çok gereksiz bi iş. yine de geardaki enchantlara gemlere vs bakarak biraz da olsun karakterini biliyor mu anlayabiliyorsunuz. gearscore'dan ziyade elitistgroup mudur nedir öyle bi addon var, bi araştırın meraklıysanız böyle şeylere.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim serverda GS olayi yok. gecen baska serverdan gelen biri GS falan diyince trade chatte dalga gectiler adamla. GS skorunu merak edip acip bakmamis adamlar falan var. konsepte henuz yabanciyiz, bir kac haftaya bize de gelir herhalde. hala sadece achievement istiyorlar.

dikkatimi cekti GS talep etme olayi pvp serverlarinda ve ozellikle alliance tarafinda artiyor. PVE horde oldugumdan daha az goruyorum diye varsayiyorum o nedenle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten kimse sadece gearscore'a bakarak parti kurmuyor rahat olun inspect/armory atmadan yapmıyoruz yani bunu.
Ama icc10 random dps diyince kaç tane whisper geliyor aynı anda bir şekilde bi kısmını ayıklamak lazım yoksa adam 2 gear kaydediyor biri yüksek gearscore diğer normal gearı olcak şekilde kandırmaya çalışıyor falan.
Özellikle hibrit classlarda çok oluyor bu Retri palayım diye geliyor adam bi bakıyorum üzerinin yarısı spell power mp5...
Ben zaten çoğu zaman bakıyorum trashte belli ediyor nooblar kendilerini hemen replace ediyorum.
Ve hani Gearscore add-onunun yardımcı olmadığını da söyleyemem.
Tabiki sadece bunu göz önüne alarak raid yapan bebeler var ama yani bunu yardımcı olarak kullanıyorsan gayet de faydalı bir icat...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...