Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine sınıfta çekilmiş bir videahahahahahahahahah

Tokasra

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Kızı fakir diye ayırmışlar işte kendisi de söylüyo. Ayrıca şu videoya gülenlere ilk tepki veren ben değilim yani. Ha bu olaylarla ilgilendiğim için son zamanlara zaten doluyum ondan patladım da düşenin dostu olmaz sözünü doğru çıkarmayın.

Ağlatıp da gülene yazıklar olsun!!1!

ne ayrımı ya ahahaha
4 kere daha izle özetini çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Kızı fakir diye ayırmışlar işte kendisi de söylüyo. Ayrıca şu videoya gülenlere ilk tepki veren ben değilim yani. Ha bu olaylarla ilgilendiğim için son zamanlara zaten doluyum ondan patladım da düşenin dostu olmaz sözünü doğru çıkarmayın.

Ağlatıp da gülene yazıklar olsun!!1!

bunu nerden çıkarttın bence 1-2 kere daha izle.
Sosyal ağlarda paylaş

2. kızı fakir diye ayırıyolar. Başkan olmasını fakirliğine balıyolar. Bu da bir ayrımcılık şeklidir. Çok karşılaştık bu durumla da projede. Sanki başarı elde edemezmiş insnlar sadce fakirler diye yapmışlar muamelesi.

Ha zaten dediğim gibi olay orda kız sinirlenmiş, dolmuş patlamış ağlıyo siz gülüyosunuz. Bu kötü işte. Bi gün siz birine patlasanız ağlasanız 200 kişi zıhahaha diye gülse iyi mi olur yani? Empati diyorum bu yüzden birazcık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nilep konuşmayayım diyorum ama zorluyorsun tekrar tekrar yazarak, emo musun acep sende çok mu ezildin okulda nedir.

Kimsenin bişi dediği yok kızlara, uyduruk bir sınıf kavgası ve ufak kız fakirlik kartını oynuyor olay bu.

Kız çok açıkgöz ve uyanık bişi sadece, evde belliki cazgır annesinden akrabasından duyduklarını gayet güzel değiştirip pazarladı millete, Beyaz Show'da Beyazıt'a ve seyircilere gülmeyin susun falan bile çekti kaç kez bacaksız.

O bu uyanıklıkla kendini kurtarır korkma, sen kendine yan biraz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

@cons: Abi kız kendisi söylüyo işte. Üstün zekamla anladm olmuş olanları. lol

@tatar: Abi bence çok artniyetli bakıyosunuz. Yada ben çok saf bakıyorum ama ağlayan bir çocuğa gülünmesini hoş karşılayamıyorum hiçbir şekilde. Bunun nesi garip? :(

kız sadece fakir olduğunu söylüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nası bi mantık sizinkisi abi? Kız orada çocuklara ders anlatmaya çalışmış iplememişler. Ben olsam ben de o hale gelirim. Hani sınıfta hocalarımızı ağlatırdık dinlemeyerek. Aynı mantık. Kız arkadaşlarına yardım etmeye alışmış atar yapıyo diyosunuz. Bu ne yani şimdi? Of neyse var ya başka nikle yazıyo olsam insan gibi cevaplar verirdiniz de işte..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Ha işte mesela bak laf etmeden derdini anlatıyorsun ne güzel. :)

Kolpacıysa da iyi oyuncu ama o var. Baya ağlıyo yani kız.
Ha işte ben de ilk kıza gülmeyin diyorum. İkincisi kolpacıysa gülünebilir.

abi ikinci vidyodan sonra benim kıza pek güvenim kalmadı. o yaştaki çocuk ağzına tüküriiiim diyorsa vardır kafasında da bir hinlik cinlik. zaten o yaştaki çocuklar da genelde fakirliklerinden utanır gizlemeye çalışır kamera karşısında şov yapar gibi anlatmaz. küçük kızlar her zaman o kadar masum olmuyor zamanında konulmuştu bu foruma bir çok küçük kız vidyosu. korkcan abicim küçük kızlardan
Sosyal ağlarda paylaş

Oha 2. vidyoyu şimdi izledim, kız bir de valiye küfür ediyor.
Olan da garibim hocaya olmuş bu laftan sonra açığa alınmış.

Kız tamamen cazgır, fakirlik kartını sonuna kadar oynayan Anadolu kurnazı bir ailenin ürünü. Hiçte sempatik, acınacak bişi gelmedi bana bu tavırlarıyla.

Ayrıca babası 6 veledi yapmadan düşünüp beline sahip çıkacaktı, devlet babo nasılsa bakarla olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...