Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün gün oturmak

Financial

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

kıl donmesi ameliyatı oldum salı gunu. butun gun yatakta yatıorm. bacaklarım ağrıdı yatmaktan. ayrıca yaranın ustune yattığım için çılgın acılar çekiorm bazen. 4 gunde 4 sezon scrubs, 5 film, 12312312 bolum farklı farklı dizi bolumleri izledim. pazartesiden beri banyo yapamıorm, doşşak gibi kokuyorum artık. yemeklerimi ayakta yiyorum. yaaa kotunun dahada kotusu var di mi?

bu şekilde 2 hafta yattım ben; işin kötüsü de o sürede de ders çalışmam gerekiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

yapmayın cok ötü bişi

ben bütün gün otur calıs oyna diye diye, sırtımı omuzumu kolumu boynumu hep sakatladım.

durup duruken acı cekiyorum, mesela su anda elip kopacak gibi, ama yapıcak bişi yok calısmak lazım.

baska sansınız yoksa, adam gibi bi fizik terapiste gidin adam gibi tedavınızı olun, ne yapmanız gerekiyosa öğrenın bütün harkeetlerinizi düzgünd üzgün yapın.

gencliğinize yazık
Sosyal ağlarda paylaş

2 dk de 200 metre yürünür normal hızda sigara içersin falan burda anasını satiim evden adım atarken bi kere dikkatli olcan dün bi düşmüşüm var ya of. sol baldır gidik açıodum bacakları az kalsın
her yer buz. yayaya buz arabaların işi kolay anasını satim.

gerçi 4 gün içerisinde ocak 1 deki havayı bekliyormuş kazan tekrar -37 :S işte o zaman çıkmican dışarı. :)
3 gün evde kapalı kalıcaksın. allahtan en güzel tarafı doğal gaz beleş ev paso sıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...