Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Bir cuma sabahı açıln konu sadece 4 saatte legendary statüsü kazanmış. HLL TEAM!

Okumadım bile ama bazı Türk kızlarında da özgüven eksikliğinden dolayı kimse beni becermek istemiyor tribi var. Hadi sağlıcakla

aslında konu tam tersi bir görüş üzerine açılmıştı =)

herkes beni becermek istiyor diye sadece bakana bile laf atan kızlar var diyen bir arkadas sayesinde, türkiye'de kadın erkek meselelerinden, cinselliğin bastırılmışlığına, normlara, tabulara, bir kıza nasıl teklif etmeli de tepki almamalıya, avrupa'da yok bunlardan tecavüze, korkulara kadar bir çok yöne saçılarak gelişen konu en son bak ama bu teklif etse bir şey demezler diyerek bilimum daş erkek fotolarına kadar geldi :) özetle böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamı özgüvensiz de demedim işte. Tek tük süper taş olan hatunlar dışındaki hatunların, şişme kadın bulsa sevişecek modda olan erkek yığını yüznden öyle hissettiklerini düşünüyorum

Abi yok yanlış oldu genellemedim. Ben d eerkeğim de kendime şişme kadınla yatacak abazan demem sonuçta :D

Çounluğu diyelim. Taksim'de her sene turistlere yapılanları görüyosunuz yılbaşında. Onlardan bahsediyorum işte
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

dreagloth said:

QueenofSpades said:

dreagloth said:

Niye at gibi hatunları es geçiyorsun.

onlar benim ilgi alanıma girmiyor =)

en azından şimdilik.

Tamam girmemesi erkekler için iyi ama yinede repleri eksik etmeyelim.

fukin imla

Aslına bakarsan girmesi de erkekler için gayet iyi olabilir de neyse. (:P)

onu şey manasında demiştim aslında, yeterince darlanırsam erkek milletine olan inancımı son damlasına kadar tükettiğimde hatunlar ilgimi çekebilir. Şu an daha tüketmedim ama =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...