Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FİNALLER BİTTİ

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

benim de acıklanmıs hepsi en sonunda. gene ortalamayı 2 nin üstünde tutmayı başardım.

geçen sene 2.02 idi, bu donem düşürseydim bir sonraki dönem yurt dışında olcağımdan otomatik olarak 2 dönem boyunca 2 nin altında kalcaktı ve burs gidicekti, dd ve dc olan dersleri dayiyacaklardı..bu yüzden süper oldu gene 2 nin üstünde tutmuş olmam. 2 nin üstünde derken bu sene de 2.01 sdfs. ama yükselticem seneye kesinlikle.

bu arada hocam durumum çok kritik, böyle böyle diye açıklama yapıp, mail attım bazı hocalara, az daha yuksek not verebilirmisiniz diye. Beklediğimden de düşük verdiler :(
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

bu arada hocam durumum çok kritik, böyle böyle diye açıklama yapıp, mail attım bazı hocalara, az daha yuksek not verebilirmisiniz diye. Beklediğimden de düşük verdiler :(

bunu ben de yaptım.

şekil a;

Hocam merhabalar, ,
Sizden ufak bir ricam olacak.Vizelerde notlarım 80 ve 85 idi.Sunumumuzu da mail adresinize göndermiştik.Fakat final sınavı pek beklediğim gibi geçmedi.Tabi ki kalmak gibi bir kaygım yok ama son senem olduğu için ve ortalama sıkıntım olduğu için geçen sene FF notuyla kalmış olduğumdan dolayı vereceğiniz not ortalamam için çok önemli.Tabi yine sizin takdiriniz ben sadece bir hatırlatma amacıyla bu maili yazıyorum.Bu dönem için tekrardan teşekkür ederiz, hoşçakalın.
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara bunalıma girdim iyice uzadı diye de uzamicak herhalde.of bilmiyorum.

en korktuğum sınavım iyi geçti.1 dersimden böyle sınırdayım işte adamın insiyatifine bağlı eğer bi 5 puan falan verirse tek ders sınavına kalıyo diğer dersim,vermezse 2 dersten uzuyo :/
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte bende etki etmemiş. hatta dediğim gibi beklediğimden de düşük vermişler:D

gerçi bi dersin vize ve finali fena değildi ama ödevler yoktu ve sadece sene boyunca 2 derse gittim.

diğerinin de finali çok kötüydü..

ama aldığım nota göre bile daha fazla bekliyodum:D resmen hatirlattim kendimi hocalara sdfs. ya da onlar cok cimri herkese az verdiler bilemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...