Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK dps ???

evilwings

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar dk dps için unholy söyleniyor eyvallah da genel olarak blood oynadımda dps daha yüksek çıkıyor çok değil ama fark ediyor. anlamadım şey sorun bende mi yoksa, çünkü son patchden sonra herkes unholy diyor. belki de unholy oynayamadım için diyorum ama son 2 gündür unholy deniyorum. char lvl 80 5k gs var.
Sosyal ağlarda paylaş

Unholy'de dotlar sağlam baya. Son patchte ne gibi değişiklikler oldu bilmiyorum da, sürekli blood oynayıp, sürekli farklı talentlar deneyen bi arkadaşım var, "unholy güzel olmuş yaw çok kasmadan dotlarla 5k'ya falan çıkıyorum" demişti bugün. Ki normalde HC'lerde 4-4.5k, raidlerde 6-7k dps yapıyo.
Armor penetration abandı o bi süre. Şu FoS'tan mı ne düşen bi trinket var, o procladığında %80'e fırlıyodu armor penetri.
Sosyal ağlarda paylaş

unholy dps akıyor şuan. önceyi bilemiyorum gerçi :p
2 gündür dk oynuyorum ben de, 5k gs var aynen, 255dps silah.
5.5 -6k single target , 10k aoe dps çıkıyor raid buff ile.
elitist jerks den talent glyph rotation baktım aynen yapıyorum oluyor valla
Sosyal ağlarda paylaş

Zor bir rotasyonu olduğu halde hala frost oynuyorum, silahlarım kötü (bir Toc 10 birde uluar 10) çok vakit ayıramıyorum oyuna 25 man 10x yapsam bu sorunu çözecem ama ona bile vaktim yok ;)

Tek Target 25 Man = 6 K stabil (Hareketsizse fight)
AOE Target 25 Man = Mob sayısına göre 14 K bile gördüm ama ortalama 8 K civarı.

Silahları ICC ile değişirsem DPS uçacak kanısındayım frost %70 silah DMG ı ile oynuyor ve bence frost DK için silah konmalı artık oyuna (STR veren 2,6 hızında one hand silah).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...