Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

peki bu nasıl bir soğuk?

Bella

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

burda -6 su an ve cam acik oturuyorum.

Nil, benim alman bi arkadasım var okulda, kız diyo ki ben almanya da işte -20 yi gördüm bu kadar üşümedim filan.

Nem var ya, o mahvediyor adamı, içine işliyor soğuk çünkü sürekli ıslak hissediyorsun. Bilemiyorum yani, ben de Ankara'da üşümemiştim ama İstanbul böyle bi tuhaf :(
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

sibiryada cocuklari bebeklikten alistiriyolar, belgeselde izlemistim 5-6 aylik bebegi buz gibi suyun icine atip cikariyodu, bagisiklik sistemi güclü olsun diye.
-_-

çocuum olursa ben de bundan yapcam. zaten kan konusunda benim genlerimi alırsa kan sayımı tavan yapacağını için üşümeyecek hiç. bir de bu çılgınlığı uygulayıp sübyanı cyborga dönüştürmek... işte karşı koyamayacağım bir fikir.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah aklıma şey geldi bir de; yatılı lise (fen lisesi keh keh) okuyanlar aşinadır bu duruma; kışın en soğuk olduğu günlerde kaloriferler ve dolayısıyla banyo sıcak su sistemi en az 15 günlüğüne bozulur.

tabii herkes leş gibi kokmanın eşiğine geldikten sonra banyo yapacak cesareti insanlar teker teker bulmaya başlar. hava zaten 0 ile -5 dereceler arasında seyretmektedir, su donma noktasına çok yakın bir sıcaklıktadır, kaloriferler yanmamaktadır.

ve dolayısıyla banyo katından mütemadiyen çığlıklar yükselir. ahahaha. lan ne günlerdi haa. bu rus manyakların yaptığının hemen hemen aynısı. sadece ayağımızın altında kar yoktu dsdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

istanbul şu an itibarıyla -4 ile 3 derece arasında seyrediyor tahmin edilen en düşük nem %76 en yüksek ise %88

artık ne ifade ediyosa.

iki üç senedir küresel ısınmaya mütevellit alıştık maşallah baya sıcak havalara. kış şartları dahilinde normal aslında.

sarkaç mekanizması gibi

nekkaaa sıcak olursa okkaaa soğuk olur
Sosyal ağlarda paylaş

Eternalus said:

Llama said:

izmirde bi soğumadı gitti arkadaş ya
atkı takmak istiyorum bere takmak istiyorum haa

bornovadan bildiriyorum, akşam güneş battıktan sonra bi koptu, hala takır takır soğuk. noluyo lan.

böyle soğuk olmaz olsun. izmir iyiydi ya. yok ki benim bunlara direnecek kadar kalın kazağım. helsinkide üşümediğimi burada üşüyorum, e mont aynı mont, nasıl yani ya.

kar yağsın da soğuk boşa gitmesin:/
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...