Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyayı kurtaran adam

Nebuch

Öne çıkan mesajlar

cücü'nün sihirbazı 2 ye böldükten sonra sihirbazın yüzünün bir sağ birde sol tarafını gösterir kamera tabii ki yarısı bir cisimle kapatılmış ve görüntünün bir yanı siyah olmuş diğer tarafta da adamın yüzünün bir parçası gözüküyordur. asıl bomba ise adamın yüzünün bir sağ bir de sol tarafının gösterildiği her iki görüntüde de adamın burnunun tamamının olmasıdır! cücü adamın burnunu mitoz bölmüştür anlayacağınız :D..
Sosyal ağlarda paylaş

-bilinmeyen bir güç bizi kendine çekiyor. dünyadan çok uzaklaştık göstergeler çalışmıyor. bilemiyorum bu gücün ne olduğunu. çok tehlikeli bi durumdayız. dikkatli olman lazım.
dünyadan uzaklaşıyoruz. bilinmeyen gücün etkisinden hala kurtulamadık. tayfun2 cevap ver, tayfun2! tayfun2 cevap ver, tayfun2 cevap ver!

-vücudundan kurtul, sadece zihin ve ruhunla yaşa, o zaman toprak altında nefes alabilirsin.

-burası hacı bektaş-ı veli hazretlerinin türbesidir evlat. bin uzay yılı öncesinden kalmış, dünyadan kopmuş bir yatır.

looooool derim :lol:[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Fırsat bulup izlemek lazım yaaa. Efsane oldu film. Bu arada bu Star Wars kopyası olarak görülüyor. DışarıdaT"urkish Star Trek" diye satılan film "Turist Ömer Uzayda "oluyor :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

- uzay gemileriniz yok oldu, havada parçalandı !
-dünyalılar , ölmediniz burdasınız
-çünkü sizi buraya ben getirttim.
...
..

-kavgayla başlayan tanışmamızın dostlukla bitmesini dilerim.

..
..
* ışınlanma efekti *
- buradayım , şuradayım , heryerdeyim , YOKUm !
* kırmızı kamera efekti gelir *
* daha sonra sinirlenir ve dönüşür ( dönüşmede mutant olacak dev bişi olacak diye beklerken sadecedönüşe dönüşe bir maske takar ... ) *

cüneyt : dinimiz ve imanımız birleşince , sende zamanlaaa yok olup gideceksin.
- ZAMAN diye birşey yok ! , zamanı aştık biz. Ben 1000 yaşındayım.
- ruhsal değil ammaaa bedensel bir ölümsüzlüğe sahibim (ne alaka ? )
- onlarda ölümsüz olacak ... GETİRİN .... lana ... GETİR..

ehe[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

Film showtvnet.com dan izlenebilir olması lazım bi tarayın[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz birşey keşfettim. Showtvnet den dünya kadar türk filmi izlenebiliyor. Kalite çok iyi değil belki ama izleniyor ! aha yaz tatilim yandı lol

Pati gençliği işte size Dünyayı Kurtaran Adam

Tıkla

İzleyin yazısına tıklayın ve izlemeye başlayın. Kalp rahatsızlığı olanlara pek tavsiye edilmez[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sesi kapalı çıkıyor yaa. izleyemedim bir türlü. Sesi yok :( Ben sesiyle izlemek istiyorum. Var mı sebebini bilen?[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Film boyunca şunu duydum sadece:

Insanlar, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insanlar, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni, Insan beyni , Insanlar, Insan beyni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...