Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitarımızı Tanıtalım...

Platanouse

Öne çıkan mesajlar

airbrush mıydı neyse o daha çok ne biliyim büyük düşündüğünüz şeyler için belli ki gitara sizin oldugu için bir kişilik katan birşey olmalı ne biliyim benim için öyle birşey yok
ayıptır sölemesi biraz kadın düşkünlüğü mü desem dişilerin mükemmeliği mi desem , elle çizilmiş kadın resimlerini çok severim soyut bir anlatım kazandırıldıysa vücuduna onunla ilgili çıkartmalarla ben kendi işimi hallederim

bindingi bilmiorum düşünücem acele işe şeytan karışır[signature][hline]Bornozlu Canavar
The answer of the question, why we are melancholic..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darestan, 11 Haziran 2004 12:17 tarihinde demiş ki:
bide dikkatmi bişey çekti!!!

bu paticikte gitar çalan insanların nicki hep D harfiyle başlıyo.Solonor u saymayın o fasülye :)

Darestan
Dariel
Deamon
Draven
Delanoresse

valla be ilginç tesadüf! Distortionla ilgisimi vardır nedir :)

ee ben C? nohutmu oluyorum şimdi?[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

benim dediğim olay airbrush değildi.gitar üzerine ahşap işleme oyma kakma işi.izmirde oturuyorum adres anlatsanda anlayamam oraları.inlay yapan biri biliyorum izmirde ona yaptırıcam.12. perdede model yazmasına kıl kapıyorum onu değiştiricem.belki noktalar yerine atraksiyonel bişeyler yaptırırım[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 13 Haziran 2004 19:16 tarihinde demiş ki:
said:

bu paticikte gitar çalan insanların nicki hep D harfiyle başlıyo.Solonor u saymayın o fasülye :)

Darestan
Dariel
Deamon
Draven
Delanoresse

ee ben C? nohutmu oluyorum şimdi?

shapshal da var demek ki 2 tane s var hatta natural de var yani neymiş darestanın teorisi fiyaskoymuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Darestan
Dariel
Deamon
Draven
Delanoresse

Veledizine, yeni gördüm döverim seni kaçma lan!
*!Ema Aplasından terliğini ödünç alıp öss fatihi darestanın k.çını terliklemeye koşar.*
:lol:[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Born to cry...
Sosyal ağlarda paylaş

draven eğer senle beni raven parantezine alırsak güzel bi ittifak oluşturabiliriz.
Craven + Draven = (C+D)raven

of naptım ya[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
gitar cidden çok iyi.kusursuz diyebilirim.köprü sistemi şahane.tremoloda hiç boşluk yok.capon ibanez.yani anlayacağınız alınabilecek en iyi gitarlardan.

vapurda metboyu denize atıp gitarla kaçmayı düşündüm:)[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
You're not.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

süper kötü bir marangoz gitarından sonraki ilk emektarımız: santana. bu da kötü bir gitardı ama en azından akord tutuyordu :)

uzun para denkleştirme döneminden sonra kardeşim rexar'ın kendine aldığı sanchez 1010. son derece iyi bir gitar. 13 senedir hala kullanımda.

kardeşimden 1 sene sonra benim aldığım raimundo 106. oldukça iyi bir gitar ama sanchez kadar değil. 12 senedir keyifle çalarım. birkaç kez burgu takımını değiştirmem gerekti.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe o etiket değil nazarlık :-p ama son iki resimde de gitarlar alınalı 1-2 aydan fazla olmamıştı. ilk resim 15 sene, ikincisi 13 sonuncusu 12 sene önceki fotoğraflar. kardeşimin kıyafeti de 13 sene öncesinin gençliğinin tarzı diyelim :D[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 20 Temmuz 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
fazla değil mi biraz o gitara?

nasıl bir gitara verilir ki 950$
daha ne istiyorsun işte mis gibi tremolo mis gibi manyetik mis gibi klavye =) manyetikler daha iyi olabilir tabi ki de kayıt&konser her dakka yapmadığım için fazla önemsemedim.[signature][hline];;suitfly icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 20 Temmuz 2004 22:47 tarihinde demiş ki:
ehehe o etiket değil nazarlık :-p ama son iki resimde de gitarlar alınalı 1-2 aydan fazla olmamıştı. ilk resim 15 sene, ikincisi 13 sonuncusu 12 sene önceki fotoğraflar. kardeşimin kıyafeti de 13 sene öncesinin gençliğinin tarzı diyelim :D

15 sene öncesinde o saçlarla emrah filmlerindeki haydut muamelesi yapıyorlar mıydı sana peki? ;)[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...