Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitarımızı Tanıtalım...

Platanouse

Öne çıkan mesajlar

said:
Bendekar, 26 Mayıs 2004 21:53 tarihinde demiş ki:
Bende Kimberley marka kore yapımı bir elektro akustik var. Adı dandik geliyo ama sıkı gitardır. Bir de Raimundo mod.123 klasik gitar var. O da çok kraldır ama nedendir bilinmez ben akustik gitarımı çok seviyorum. Bi de şu öss olayı bitince hemen güzel 4 (2 çift) ya da 5 (2 çift 1 tek) manyetikli, tremolo kolu olan bi elektro almak istiyorum.

al al sen bende alana kadar nasiplenirim bende:) herkes elektrosunu anlatmış yaw, bizde klasik var naapalım annem vaktinde baya para bayılınca ikna edemedim elektroya:) elden geçen 2 b*ktan gitardan sonra antonio sanchez aldım bi tane, çok ta memnunum bulabilirseniz klasik gitar almanız gerekiyorsa alhambra ya da raimundodan daha iyi bence. gerçi raimundo 123te güseldir ama bana ne benimki daha güsel:) işin komiği gitarın modelini unuttum:D fazla çalamıyom zaten seneye össde var:( *!hazırlıkta heba ettiği bi seneye yanar*[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

heffer çok ağlıcaksın söliiim :)

ben 20 gün sonra öss ye giriom ve neler çektim bilemessin hala çekiom ama az kaldı
sonra herhlade gitarla yatıp gitarla kalkarım
ki şimdi de baya çaliom :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

o kaderden bi parça bendede war:)

sınavdan sonra digitech xn6 processor alıcam.bide marşal amfi.gitarada ya ince fret çaktırıp manyetik taktırırım.ya da gibson/ibanez çiftinden birini alırım.les paul hoşuma gidio ama floyd rose önemli benim için[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

İşte benim bass'ın modeli.
Rengi koyu kırmızı,vişne çürüğüne yakın.

Gönül isterki bi Fender Jazz bass yada Washburn Xb925 olsun ama :)

Zamanla inşallah.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ....|.....|.....|
./ ./ ../ ../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..

Sosyal ağlarda paylaş

Takamine G Series EG522SC :

Kendisi en pahalı ve en hoş elektro klasik guitarlardan biridir , tınısı mükemmel .. Kendisiyle 2 senedir birlikteyiz , ondan önce eminönünden alınmış neyediü belirsiz bir klasik guitarlada 6 sene geçirmiştim..[signature][hline]Ayşe'nin yaşı Mehmetin yaşının....

[Bu mesaj narin tarafından 27 Mayıs 2004 17:17 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

bikaç değil 1 tane.bi tanede gitar tarihi ile ilgili bi kitapta görmüştüm jazz kasa ilk les paullerden birinde wardı[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

1 ay oldu alalı. Bc Rich Warlock. resimdekinin siyahı bi de sapının ucu boynuz gibi neyse işte resim:

[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...

Sosyal ağlarda paylaş

bebeğim daha 6 aylık bile değil. ilk e-gitarım.

alder body
bolt-on maple neck
22 fret
rosewood fretboard
2 single-coils, 1 humbucker
vintage-type vibrato

başlangıç seviyesindeyim ve çok memnunum. tonları bana yetiyor. klavyesi bana göre çok rahat, elime uyuyor. tremelo kolunu az çok kullanmama rağmen 6 aydır bir kere bile akord kaçırdığını görmedim.

çok hoş bir boyası var, böyle tam parlamaya yönelik, simli gibi. daha hiç sahneye çıkmadım ama düzgün ışık altında harika parlıyor denedim.

almanyadan 200 euroya aldım 0 olarak. başlangıç için harika bir gitar. daha alcak çok yolumuz var canımla. hatta gidim de çalışayım biraz.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bendekar, 26 Mayıs 2004 21:53 tarihinde demiş ki:
. Bir de Raimundo mod.123 klasik gitar var. O da çok kraldır .

olay budur arkadaşlar..muhteşem bi klasik gitar..bendede var aynısı..yani alabileceğiniz en iyi klasik gitarlardan..aşırı tavsiye ederim..gerçi biraz pahalı ama olsun..en az 20 yıl kullanırsınız..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

buda benim tassakli gitarim zuahah ya cok dandik kaldi :( zaten 1 yildir calmayip 4 aydir kirik oldugundan elime bile almiyorum zaten processorumuda mortis aldi getirmiyor boyle b*ktan bir durum iste derdime ortak olun istedim[signature][hline]

[Bu mesaj Infeqted tarafından 28 Mayıs 2004 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...