Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

Müslüman elemanları olduğunu zannetmiyorum.

Gruba da daha önceden söylenen bişey olduğunu sanmıyorum. Çünkü haber açıklanmadan 1 saat önce falan facebook profillerinde hala bu konserle ilgili birşeyler yazıyordu. "Orphaned Land @ Sonisphere Istanbul for peace" tarzında.

Bu duruma ek olarak Anathema'nın artık Türkiye'nin backup grubu olduğu da kanıtlanmış oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Friedman said:

Gayet mantıklı bişey. Bizim insanımızın aklı kapalı böyle konularda. İndirelim aşağı derler başka bişey demezler

Bence konsere gideceklerden çok medyanın ve bazı tarafların tepkilerinden çekinerek almıştır bu kararı organizatörler. Şöyle bir haber gayet yapılabilir:

said:

İSRAİL'Lİ GRUBUN ŞARKILARIYLA RİTÜEL YAPTILAR

Daha önce Güngören'de cesetler parçalanırken kendilerinden geçip satanizme özgü ritüeller yapan bu laikler, ateistler, agnostik ve aczimendiler; bu sefer de Yahudi grubun müziğiyle coştular.
Sosyal ağlarda paylaş

Kin said:

Friedman said:

Gayet mantıklı bişey. Bizim insanımızın aklı kapalı böyle konularda. İndirelim aşağı derler başka bişey demezler

Bence konsere gideceklerden çok medyanın ve bazı tarafların tepkilerinden çekinerek almıştır bu kararı organizatörler. Şöyle bir haber gayet yapılabilir:

said:

İSRAİL'Lİ GRUBUN ŞARKILARIYLA RİTÜEL YAPTILAR

Daha önce Güngören'de cesetler parçalanırken kendilerinden geçip satanizme özgü ritüeller yapan bu laikler, ateistler, agnostik ve aczimendiler; bu sefer de Yahudi grubun müziğiyle coştular.

adam haklı aslında

ben de üzülmüştüm hay tüküreyim adamların ne ilgisi var barışseverler vs. vs duygusal bi şekilde mırın kırın etmiştim de

işte bu işler öyle olmuyor ne yazık ki :/ medyası şusu busu cart curt

bir işletmenin almaması gereken bir risk neticede alternatif maliyetler gözetilirse =Pp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...