Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ellen Page

Anelor

Öne çıkan mesajlar

yahu sokakta adriana lima dolu desem tamam da.ellen page abi.yapmayın etmeyin :)

makyaj falan yalan. bu kıza makyaj yap çirkin doğal bırak çirkin

masumluguna bişi demem.iç güzelliğe önem veren sevebilir.ama güzel deil çekici de değil.öyle bi kız işte

evet suan cıksam burda yürüsem görceğim ilk 10 kadından 6 sı bundan güzeldir
Sosyal ağlarda paylaş

senin o gördüklerinin çoğu yalan.. hani "bak abi bu güzel" diye getir 6 tanesini sana göstereceğim püf noktalarıdnan sonr kesin 3 tanesi gözünde soğuyacak.. ne postişi bırakacağüım ne çiçek bozuğusuratlarını

ama kalan 3 tanesi güelzolaiblir evet cadede her 10 kısdan 3 ü doğal güzel çıkaibliyor.. ama 4. ı ıh olmuyor olamıyor
Sosyal ağlarda paylaş

ya gogus falan ayrı mesele.beğenip beğenmemekte ayrı.sen bu kızı beğenebilirsin.ama onun çirkin oldugu gerçekğini deiştirmez.adrianayı beğenmiyen var.kadın çirkin mi.yok fazla bile güzel.

ayrıca gögüsle kişiyi bir tutmak efsaneymiş.biri güzelse fakat gögüsleri tarzın değilse gögüslerini beğenmezsin sadece :).kız yinede güzeldir
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yahu sokakta adriana lima dolu desem tamam da.ellen page abi.yapmayın etmeyin :)

makyaj falan yalan. bu kıza makyaj yap çirkin doğal bırak çirkin

masumluguna bişi demem.iç güzelliğe önem veren sevebilir.ama güzel deil çekici de değil.öyle bi kız işte

evet suan cıksam burda yürüsem görceğim ilk 10 kadından 6 sı bundan güzeldir

+1
Sosyal ağlarda paylaş

abi gögüs sevmekle kişinin güzelliği ne alaka ahahah.ben ellen page komple güzel değil diyorum.adam bana gogsunu beğenmezsin diğeri beğenir diyo.gögüs göreceli olabilir.büyük seversin kucuk seversin.ama kız güzel değil bariz.ben çilli ve masum dersen kız tam senlik.ama ben tarafsız bakıyorum.güzel değil :)

ellen page güzel değil.beğenilebilir tabi.herkesin alıcısı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar kadın dünyası çok acaip, gizli topukludan tut şapkaya tutturulmuş postişlere kadar giden bir süreç var.. hani sıva yapar gibi bazı makyaj malzemeleri var en kötü yüz kusurunu kapatıyor bir de doğal görünüm veriyor aklın çıkar,

volfied said:

abi bir kızın güzel olup olmadığınıanlamak için illaki kafasından aşşağıya bir kova su dökmek lazım başka türlü olmuyor

gibi bir şey söylemişti aklımda kalanı bu

bu arada caddede göreceğiniz her 10 hatundan 8 inin bacakları parantez ve buna rağmen tayt giyiyorlaar ya.. altına ugg hani zevksizlikleri apayrı bir mesele
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi gögüs sevmekle kişinin güzelliği ne alaka ahahah.ben ellen page komple güzel değil diyorum.adam bana gogsunu beğenmezsin diğeri beğenir diyo.gögüs göreceli olabilir.büyük seversin kucuk seversin.ama kız güzel değil bariz.ben çilli ve masum dersen kız tam senlik.ama ben tarafsız bakıyorum.güzel değil :)

ellen page güzel değil.beğenilebilir tabi.herkesin alıcısı vardır

aga diyorum ki büyük göğüse sen güzel dersin ben çirkin derim mesela. Onun gibi kadının bütün olarak güzelliği de kişiden kişiye değişir. Mutlak doğru yoktur. Bu kadının çirkin olduğu gerçeği değişmez demek küstahlıktır, benim beğenime hakarettir vs. vs.

Yani kişiden kişiye değişen bişey konusunda sen yanlışsın benimki kesin doğru diyemezsin. İnanmoyorsan da saygo doy!11!
Sosyal ağlarda paylaş

beğenemezsin demiyorum.kız cesette demiyorum.sen masum seviyorsun ondan böyle diyosun.ama bi kadınsı özelliği yok gibi kızın.düz fabrika cıkıslı kız abi.extra bi özellik katmamış.nebilim göz kaş bakış göt bacak :)

düz işte.yalının sakalsızı
Sosyal ağlarda paylaş

adriananın gögüsleri büyük.tarzım değil dedin beğenmedin mesela

ama adrina lima güzel değil mi yani ahaha

bazı şeylerde mutlak gerçek var abi

yıldız tilbe güzel mi ?.şimdi sen bana ama yıldız tilbenin yanagında kıllı et beni var.ben seviyorum diyip savunursun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...