Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentleech uyeligini 2 saatligine acti, kosun.

Disappear

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Tv Torrentz sınırlı sayıda üyeliğini açtı
http://www.tvtorrentz.org/signup.php
en son baktıgımda 120kişilik boşluk vardı. Üye alımında kuralları okuyup okumadıgınıza dair test var
cevaplar

You have to adopt a minimum of 4 torrents.
True

You start with 40 GB credits on your account.
False

Only a few specially assigned uploaders are allowed to submit torrents.
False

You can adopt a maximum of 40 torrents.
False

New users have a 7 day grace period before the system starts
True

To keep your adoptions alive you have to seed them for at least 12
True

If you don't meet the minimum adoption requirements, a nightly Adoption fee
True

You have to adopt a minimum of 2 children and 2 pets.
True

You have to reach user class Probie before you can download torrents older than 48 hours.
True

It's better to download 10 torrents at a time than to download 3 at a time.
False

If a show has 5 seasons (1 season per torrent), and all 5 season torrents
True

If you are about to download all season torrents from a certain show, and you notice
True

When I submit new torrents to the site I make sure
True

All torrent communities love to have lots of new users just
False

ps: kurallar bakımından sıkıntılı bir trackerdır
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

nası yapamıyosun ya? ukalalık edene kadar açık bırakın takılsın kendi kendine 10kbs 15 kbs upload yapsın neyinize yetmiyo. bi baktım 14.239 ratiolu torrentim var benim. zor bişey mi? hayır.

ratio diplerde sürünürken 5 gün içinde düzeltmek için o kendi kendine takılmalar yetmiyor ama malesef :)
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

nası yapamıyosun ya? ukalalık edene kadar açık bırakın takılsın kendi kendine 10kbs 15 kbs upload yapsın neyinize yetmiyo. bi baktım 14.239 ratiolu torrentim var benim. zor bişey mi? hayır.

ne ukalalığı ya 10gb indir, sonra 10 gb upload yap bakalım kaç günde yapıyosun, ki bağlı olduğum bölgenin neti zaten sorunlu doğru düzgün dl bile yapamıyorum, belli rationun da altında kesiyolar dl hakkını, ayrıca anlamıyorum neyi savunuyosunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Yuh. Niye soylemeyelim ki diyorsunuz bir de. Yapamiyorsan kullanma ? Ya da git parasini ode satin al ?

Belesciyim allahina kadar, cakalligini da yaparim acimadan modundasiniz. Ne kadar basit birsey olursa olsun, mantalite cirkin.

TL'nin moderatorleri de gerzek o apayri ama ne olursa olsun sizin yaptiginiz cakalligi gururla soylemenizle yarisamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

fastreloader said:

ne ukalalığı ya 10gb indir, sonra 10 gb upload yap bakalım kaç günde yapıyosun, ki bağlı olduğum bölgenin neti zaten sorunlu doğru düzgün dl bile yapamıyorum, belli rationun da altında kesiyolar dl hakkını, ayrıca anlamıyorum neyi savunuyosunuz ?

Yahu asil sen neyi savunuyorsun ? Bir topluluk var belli kurallari olan, sirf kurallar hosuna gitmiyor diye cakallik yapma pesindesin. Git baska yerden indir indirecegini ? Bagli degilsin ki bu siteye.
Sosyal ağlarda paylaş

Hah. Iste anlatayim bak ben o kismi. Kimsenin upload yapamadin diye laf soyledigi yok, fake upload yaptiginda gelip yuzsuz sekilde soylemene tepkisi var.

Mantalite kismi bu oluyor. Yaptigin cakalligi gizli tutarsin, bu kadar ortak bir alanda soylemezsin, bir tek sen ya da arkadaslarin bilir, sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu imkanlar elverse lafı zaten Türkiye'ye internet geldiğinden beri var. Bilmiyorum hızın nedir ama en azından 1 veya 8mbit olduğunu düşünerekten imkanlarının el verdiğini söyleyebilirim. TL'de upload yapamıyorsan bir sürü bonus upload veren trackerlar var onları kullanabilirsin.

Zaten torrent'ın, emule gibi bir paylaşım ağından çok takas üzerine kurulu sistemi var. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...