Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentleech uyeligini 2 saatligine acti, kosun.

Disappear

Öne çıkan mesajlar

[rage]

wait time cildirtiyor tamamen. yeni uyeyim sonucta adam gibi bi dosya indirmedim, 1gb lik de upload ya var ya yok. bana guncel dosyalarda 48 saat wait time a tabi tutuyor. 48 saat ne ya?

zaten public tracker da ikina sikila da olsa 10 saat de inmeyecek sey yok.

neymis efendim ratio su dusuk kullanicilar yeni kullanici acmayi yeglemesin diye yeni kullanicilarda 5gb upload yaptiktan sonra wait time i 8 saat e dusuruyorlarmis. Sanki onune gelen uye olabiliyorda yeni kullanici kisitlaalari getirmisler.

ben bisey indiremiyorum ki upload yapayim, dun chuck indireyim dedim gece yukler yuklemez 720 olani, wait time yuzunden zaten direk yattara. neyseki SD olan surumunde upload eden DHT ve peer exchange i default enabled olarak yuklemis dht sayesinde 1 saatte indi. simdide ghost dl ve peer exchange cheat diye banlarlarsa rage e giricem.

ordan burdan dosya bulup upload etme muhabbeti de olmuyor bu arada. sonucta unique dosya istiyorlar hashcode checkden gecemiyor hicbirsey. burdaki dosyalarda biri tarafindan upload edilse herhangi bi yere banladiklari icin cok az dosya var pub trackerlarda buradakilerin hashcode u uyan. resmen zorla seedhack yaptirticaklar.

2 gun , 1 gun, 12 saat , 8 saat bekleme suresi nedir ya dalga mi geciosunuz.

[/rage]
Sosyal ağlarda paylaş

siteye dosya upload ediyim de seed ratio artsın dedim, sadece dünyanın en elit üyelerine uploader izni veriyorlarmış, öyle rasgele dosya upload edemiyormuşsun.

rasgele bir dosya download edeyim de onu uploada bırakıyım dedim, seedde olan dosya habire 0.1-0.5kb/sn arası download yapıyor, ne alaka anlamadım, buna karşın o dosyanın uploadu da 0.1-0.5kb/sn'yi geçiyor. upload ratio artıyorsa download ratio da nerdeyse aynı hızla artıyor.

public trackerlarda 15000 leecher, 50 seeder oluyor, bu da senin 3kb/sn download, 20kb/sn upload yapmana neden oluyor. buna karşın private trackerlarda 15000 seeder, 50 leecher oluyor, 100kb/sn download, 1kb/sn upload yapıyorsun. e tamam sözde iyi güzel gibi gözüküyor ama adamlar minimum ratio istiyor yahu. 100kb/sn download yapıp da 1kb/sn upload yapabiliyorken sıksan işe yaramıyor.

kaç gündür dosyaları uploada bıraktım, siteden hiç bir şey indirmiyorum, kendimi mmorpg'lerde gold farn ediyormuş gibi hissediyorum.

neyse bakalım hayırlısı, sonu nolcak önemli olan o (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yerden yere vurdunuz lan oha. Okuyan sancakki cidden berbat biyer. Siteyi 2 gun takip edip cikar cikmaz, piratebayden ayni release i indirip seed'e girin(seed icin zaten slot mlot gerek yok). 2-3 gun birakin seed etsin ratio yapin. Slotlar cogalsin, ratio artsin, ondan sonra naparsaniz yapin. Benim UL oldu 1tb nerdeyse. Download daha 100gb olmadi. Eve baslangicta kötu ama sonrasinda neye ihtiyacim olsa cat diye bulup 2-3mb/sn hizla indiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

Farkli hashcode a sahip dosyalari public trackerdan indirip nasil private paylasabiliyoruz acaba , benim bilmedigim bi yontem mi var?

su ana kadar sadece bir ortak dosyaya rastlayabildim, onuda herkez biliyor olacak ki 10k kadar seeder i var ve kimse indirmiyor asdf.

hashten kastin nedir? iki turlu hash var. biri torrent hash, oburu dosya hashi. dosya hashleri cogu torrentlerde ayni. icine acip DOWNLOADED FROM XXXX yazmadilarsa, veya rardan cikarip direk .avi veya direk .iso olara koymadilarsa, bir release group un torrenti heryerde aynidir. bahsettigin torrent hash ise zaten onun konuyla bir alakasi yok, iki torrenti ayni anda kullanmaya calismadigin surece.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadise su, TL deki dosyalar genelde unique upload oldugunu belli etmek adina degisik boyutta rarlar olarak geliyor. atiyorum 56mb lik 22 adet paket.
house md nin 2 sezon 3. bolumu olsun lol release.

ben bu relase i bulsam indirsem dahi bu rar formatinda upload edemeyecegim. yanlismiyim?

onun icin ya ayni 56mb lik 22 adet paket halinde olan dosyalari bulmam gerek, yada upload edicek baska bisey bulmaliyim?
Sosyal ağlarda paylaş

yok oyle bisi abi torrentleeche ozel boyutlarda falan diye. scene'den nasil cikiyosa o sekilde koyuyolar. public bile olsa, icerigiyle oynanmamis ayni torrenti indirdiginiz an tl de upload edersiniz. yani ben ilk baslarda cok yaptim bu dedigim olayi, gayet sorunsu isledi. belki senin basina boyle bisi geldiyse bilemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

problem bu yani ben ayni dosyalari bulamadim, tl de rarli olarak var, ben acik olarak buluyorum veya farkli boyutlarda rar oluyor. haliyle hash tutmadigi icin upload edilmiyor.

fizbanin verdigi adresten bakicam birde, gercekten 1-2 tane disinda hic tl ile tutan dosya gormedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Indirmeden önce icindeki dosyalari görebiliyosun zaten. Boyut ayni ise, dosyayi indirir gibi ac, bak icindeki dosyalara. "Uploaded by" falan diye extra bi text yada herhangi baska bisey ekleyip cikarmamislarsa, zaten direk ayni dosya. Public'ten indirip, private'de seed'e girebiliyosun böylelikle. Bende hep yaptim, suana kadar isledi baya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...