Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kavga etmeyin olm gülün diye açtık la

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Economics said:

ya neyine haklılar ya . sen diyosun pati kızları iş başına ben diyorum onlarla alakalı olmayan bişey . suçlu ben oluyorum varmı böyle iş

hayır onlara laf etsem neyse . alakası bile yok . garbage a attığım posttan onlara ne . seks isimli bi konuya giriyolarsa kaşınıyolar girmesinler allah allah

mantığa gel.

Denizin soğuk sularından girelim o zaman bu tip her başlıkta...
Sosyal ağlarda paylaş

Economics said:

ya neyine haklılar ya . sen diyosun pati kızları iş başına ben diyorum onlarla alakalı olmayan bişey . suçlu ben oluyorum varmı böyle iş

hayır onlara laf etsem neyse . alakası bile yok . garbage a attığım posttan onlara ne . seks isimli bi konuya giriyolarsa kaşınıyolar girmesinler allah allah

kaşınıyorlar ne demek? :X
Sosyal ağlarda paylaş

Economics said:

amacini asan laf etmek var (abarttim farkidnayim, kisiye karsi etseydim o lafi ozur dilerdim o kisiden), bide genel uslubunun default olaraktan fena olmasi var ( milletin senin uslubundan genel olarak rahatsiz olmasi).

Aradaki farki farkedersen aydinlanacaksin aniden.
Sosyal ağlarda paylaş

Economics said:

abi neyine alınmıyim adam beni hayvan yerine koydu resmen ya kıza artistlik yapcam diye varmı böyle bişey

Ne artistlik yapıcam sevgilime hasta mısın nesin yanımda oturuyor şu anda. Ağzından çıkanın geri dönüşünü bilmeden boş boş laflar edip kendini cümle aleme rezil etme. Ayrıca paticik burası, demokrasi aramayın. Beğenmiyorsak banlarız, zegna da karşımda oturuyor şu anda içkili olmasa 3 kere banlanmıştın ama 3-5 terbiyesizlik yap da keyfiyle banlan diye bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

@varlok
aciliyo acilmasina da cevap alamiyoruz diye veya trolleniyo diye aglayamıyoruz.
aslinda garbage disinda bi tek troll icin aglayabilirsin modea
onun disinda cevap vermek zorunda degil kimse
hemen saldirmamalisin.

asıl sorun o değil zaten. sorun benim dikkat çekme amaçlı sarcastic başlıgımın da seks başlıkları arasına girmiş olması. başlığın amacını anlamamış arkadaş üstüne bir de seks furyası diye diğer başlıkların arasına almış. ama haklısın garbage a açmam hata tabi. garbage da açmamın sebebi de sadece iki kelimeden oluşan bir soru olması. ha başka yerde açmış olmam birşeyi değiştirmeyecekti tabi insanlar seks konusu varken bana yardımcı olcak değil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

varlok said:

dory said:

@varlok
aciliyo acilmasina da cevap alamiyoruz diye veya trolleniyo diye aglayamıyoruz.
aslinda garbage disinda bi tek troll icin aglayabilirsin modea
onun disinda cevap vermek zorunda degil kimse
hemen saldirmamalisin.

asıl sorun o değil zaten. sorun benim dikkat çekme amaçlı sarcastic başlıgımın da seks başlıkları arasına girmiş olması. başlığın amacını anlamamış arkadaş üstüne bir de seks furyası diye diğer başlıkların arasına almış. ama haklısın garbage a açmam hata tabi. garbage da açmamın sebebi de sadece iki kelimeden oluşan bir soru olması. ha başka yerde açmış olmam birşeyi değiştirmeyecekti tabi insanlar seks konusu varken bana yardımcı olcak değil ya.

Hacı sende o furyayı fark edip açmadın mı o başlığı? Demek ki furyayı gösteren örnekleyen bi başlıkta bulunabilir o başlık kimse sana abaza sex manyağı başlıklar açan biri demiyor allah aşkına bu ne alınganlık ya
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Economics said:

abi neyine alınmıyim adam beni hayvan yerine koydu resmen ya kıza artistlik yapcam diye varmı böyle bişey

Ne artistlik yapıcam sevgilime hasta mısın nesin yanımda oturuyor şu anda. Ağzından çıkanın geri dönüşünü bilmeden boş boş laflar edip kendini cümle aleme rezil etme. Ayrıca paticik burası, demokrasi aramayın. Beğenmiyorsak banlarız, zegna da karşımda oturuyor şu anda içkili olmasa 3 kere banlanmıştın ama 3-5 terbiyesizlik yap da keyfiyle banlan diye bekliyoruz.
,

Bu da kaçmasın gözden. mantığa gel vol. 2...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Economics said:

neyine terbiyesizlik yapcam arkadaşım ???? sen kankaların ana bacı düz giderken terbiyesizlik saymadığın da gelipte bana terbiyesizlik yapta banlan diye şeyler söyleme bari ayıp oluyo banlıyosan banla allah allah account mu açılmıyo modem mi resetlenmiyo görende psr kasıyoruz accounta sancak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...