Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kavga etmeyin olm gülün diye açtık la

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Economics said:

sesu said:

Economics said:

siz yeminle ayrımcılığın gözünü yapıyonuzda haberiniz yok . kızlar rahatsız oldu diye hemen erkekliğiniz kabarsın zaten . kankanız aynı msjı atsa bişey olmaz ama tabi

Burada söz konusu ayrımcılık insanların birbirini tanımasıyla alakalı değil, zira senin seksistliğin ve başka topiclerde takındığın faşizan tavırlardır. Şakanın da bir sınırı olur. Şu topic i bırak sen yeri geldi mi "hak etmiş kaşar, kafasını kesmek lazım" tarzı laflar etmiş bir insansın. Bir de gelmiş milleti çifte standart yapmakla suçluyorsun. Dön bir bak yazdıklarına da utan.

kadın gelmiş atatürkü sevmiyorum demiş . bunu haber kanalları yayınlamış pişkin pişkin dolaşcakmı o kadın allah allah

Hakim misin savcı mısın???
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

varlok said:

benim açtığım başlık sarcasm amaçlıydı da hala kavrayamamış olmana şaşırmıyorum artık.

http://forum.paticik.com/read.php?62,4572368

evet çünkü bu başlık çok ciddi hiçbir alay içermiyor o yüzden de ismi GARBAGE olan bir bölümde

Garbage'a ciddi başlıklar açılmıyor mu? sonuçta bir kelime soruyorum. edebi metin filan degil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya koyarım inciyede cinciyede dellendirmeyin beni aazınıza bi taktınız incide inci herşeye inci diyosunuz lan . Benim tepkim konu dışşında attığım msja değil ( silindi zaten msj) gelip SEKS konusu üzerine açılmış bi konuda attığım posta (Garbage da açıldı bi de ) ayy terbiyesiz deniyo
Sosyal ağlarda paylaş

varlok said:

Farinal said:

varlok said:

benim açtığım başlık sarcasm amaçlıydı da hala kavrayamamış olmana şaşırmıyorum artık.

http://forum.paticik.com/read.php?62,4572368

evet çünkü bu başlık çok ciddi hiçbir alay içermiyor o yüzden de ismi GARBAGE olan bir bölümde

Garbage'a ciddi başlıklar açılmıyor mu? sonuçta bir kelime soruyorum. edebi metin filan degil.

açılıyor ama açılmak zorunda değil. sdfsdfsf diye başlık var. demek ki neymiş ciddi olabilirmişte olmayabilirmişte değil mi? heh bu değil işte adı sex furyası olan ve ciddi bi şekilde dunno effecti inceleyen bi başlık ne kadar ciddi olabilir? merak etme orda başlığın çıktı diye sana ayyy pis abaza demicez
Sosyal ağlarda paylaş

Yemin ediyorum kafasız insan kaynıyor şu forum artık. Hangi akla hizmet sizi aramıza kabul ediyoruz onu da bilmiyorum gerçekten. Hayatınızda başarılar, fakeinizi de anlarım terbiyesiz yaşamsız tavırlarınızdan, hiç uğraşmayın hakikaten defolun gidin.
Sosyal ağlarda paylaş

Economics said:

ya koyarım inciyede cinciyede dellendirmeyin beni aazınıza bi taktınız incide inci herşeye inci diyosunuz lan . Benim tepkim konu dışşında attığım msja değil ( silindi zaten msj) gelip SEKS konusu üzerine açılmış bi konuda attığım posta (Garbage da açıldı bi de ) ayy terbiyesiz deniyo

Cok alingansin bebeyim
Sosyal ağlarda paylaş

ya neyine haklılar ya . sen diyosun pati kızları iş başına ben diyorum onlarla alakalı olmayan bişey . suçlu ben oluyorum varmı böyle iş

hayır onlara laf etsem neyse . alakası bile yok . garbage a attığım posttan onlara ne . seks isimli bi konuya giriyolarsa kaşınıyolar girmesinler allah allah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...