Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan (2011) - hollywood'dan bir reboot daha

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

cok ayi gibi degil be abi, sonucta arnold yani 50 cm kol, nerde conan da o kadar kol :P

conan in ana gucu cevikliginden geliyor cogunluklar oyle iri kiyim abilerle dovuslerinde alip yere calamaz misal.

hirsizliktan korsanliga kadar barbar olarak ana temasi bunun uzerinde ama gozumun onune gelen bir cildin kapaginda atin ustunde bir pozu var ki arnold bok yemis yaninda :)

cizene gore degisiyor ama hikaye butununde genel olarak conan su filmdeki gibi veya biraz daha kollari kalin ve omuzlari genis olani gibi benim icin.

filmin sonundaki kilic savurma sahnesine bittim muhtesem olmus bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Başroldeki eleman oynamış, görsel olarak da gayet yeterli idi ama filmin ilk yarısı "filmi niye bu kadar kötülemişler gayet iyi imiş" diye düşünürken 2. yarısı vasat bir hal aldı. Gereksiz sahneler, bölük pörcük hikaye anlatımı, herşey oldu bittiye gelmesi vs vs...

Olmamış...
Sosyal ağlarda paylaş

Film baslayinca ilk once kritik yapabileyim diye kotu buldugum yerleri aklimda tutmaya calistim ama bir yerden sonra o kadar fazlalasti ki vazgectim hesabini tutmaya calismaktan.

Hikayenin eski Conan filmleriyle ortusmuyor olmasi basli basina ayri bir rezalet.

1/10 veriyorum genel olarak. Arnold bile kahrolmustur lan.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

di said:

Hikayenin eski Conan filmleriyle ortusmuyor olmasi basli basina ayri bir rezalet.

1/10 veriyorum genel olarak. Arnold bile kahrolmustur lan.

Eski 2 filmle uyuşmasına gerek yok ki, çizgi romanıyla uyuşması yeterli.
Bence aksiyonu falan fena değildi, eğlencelik işte 7/10 eder.

Eski filmle uyusmasindan kastim hikayenin uyusmasiydi. Ben cocuk yastan at yerine konulmus cark ceviren Conan'i biliyorum mesela.

Aksiyonlar da dahil olmak uzere herseyi tirtti esasen. Hani eskiden Kanal D'de yayinlanan Xena/Herkul cok daha iyiydi.

Mesela hic tam bir aksiyon gorebildin mi ? Ne adam akilli dovus vardi, ne tamamlanan bir aksiyon/hareket. Hollywood'un son bir kac senedir olayi bu sanirim. "Beceremedik ama o kadar cok yarim goruntu gosteriyoruz, tek sahne icin o kadar cok kamera acisi degistiriyoruz ki bir bok var saniyorsunuz".

Bir de filmdeki hatalar inanilmaz rahatsiz ediciydi.

Cocugun babasini kurtarmaya calisirken aldigi yara izi 3 kere degisti mesela. Her seferinde farkli makyaj yapmislar. Hatta ilk seferinde gormedim bile. Gozden kacirmadiysam onu da yapmayi unutmuslar.

Bir baska super rahatsiz edici faktor ise seslendirme. Adam bildigin okuz, kir pas icinde, dislerdeki tartardan apartman bile cikarsin ama adamin konusmasi o kadar duzgun, o kadar efendiki, sanirsin beyefendi karsidaki, dovusmeyecekler cay icecekler. Barbarin teki lan karsidaki ?

Bu tip bir suru sey yakaladim. Sonuc olarak yetersizliklerle dolu bir filmdi benim icin. Yazik etmisler yani. Bir ara vaktin olursa sakin kafayla bi daha izle, muhtemelen hepsi gozune carpacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

conan in ana gucu cevikliginden geliyor cogunluklar oyle iri kiyim abilerle dovuslerinde alip yere calamaz misal.

yok onu da yapiyor
bakarim bir ara cbr dosyalari var bende hemen hemen butun serisinin
vardi baya tutup milleti firlattigi

abi adam 15-16 yasinda boga'nın boynunu kırıyor elleriyle

"kapının achılır genishi"
hatirlayan cikar mi acaba

Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

Kanuni said:

yok onu da yapiyor
bakarim bir ara cbr dosyalari var bende hemen hemen butun serisinin
vardi baya tutup milleti firlattigi

abi adam 15-16 yasinda boga'nın boynunu kırıyor elleriyle

"kapının achılır genishi"
hatirlayan cikar mi acaba

bende de var tum serileri cbr vs seklinde, cizene gore degisiyor dedigim gibi, ama asil yaraticisinin tanimlamasi oyle insan devi seklinde degil onu demek istedim ben. 15 yasinda 180 cm boyunda vs seklinde tanimlaniyor, tabiiki zamanla irilesmistir falan ama bi arnold olmasi zor steroidsiz :)

conanin orumcek adam ile savasmisligi bile var zamanda ileri gidip :)

Thorlada savasmisti what if serilerinde..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...