Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çarşafları yeni değiştirdim...

Dynun

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

biz misafire kendi yatapımız veririz.. yok illa koltukda yatacağım derse karşısındaki koltuykda da biz yatarız

ama bir eskimo kadar kral olamayız

Bizde soyledir
abi gel yat surda
yok ben koltukta yatcam
ei o zaman sabah kaldrirsin beni

honk ?
Sosyal ağlarda paylaş

4 yıldır hiç çarşaf kullanmayan ve hep sadece boxerla yatan arkadaşım var evet. bana yatmam için yatağını önerdiğinde yok aga saol ben koltukta yatayım demiştim. sonra üstüme verdiği battaniye için "aga geçen kız arkadaşla onun üzerindeydik" diye lafa girdi ve cümleyi çok fena bitirdi. o gece koltuğa nasıl yattıysam ertesi sabah da o şekilde kalkmıştım. artık bünye bile kendini şartlamış minimum temas olsun diye. kıçım donmasa battaniyeyi atacaktım üstümden ama işte :(
Sosyal ağlarda paylaş

abi yerlerde halı da yok, elemanlar da uzun saçlı. düşün odaların zeminleri ile duvarın birleştiği o köşeler full yumak olmuş. ilk baş dökülen saçlar grup grup yerlerde birleşirler, sonra yürüyen insanların yarattığı ufak rüzgarlardan kenarlara doğru savrulan bu ufak gruplar oralarda daha büyük gruplar oluşturarak sertleşerek koyu siyah bir görüntü oluşturmaya başlarlar. ama ölecek bir durum değil ama adamlar gayet sağlıklı sdf. ben sadece kalmaya gitmiyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...