Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

300 milyon civarlarında güzel telefon ne var?

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

A3618 ericsson 120 milyona bulursun kendisini (1 yıl garantili olarak ki 2. el alırsan 50 milyona falan kadar inebilir) çok memnunum çok iyi bir telefon... yani en azından ihtiyaçlarımı karşılıyo büyük falan da diil hani...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eğer 300 milyon civarı düşünüyorsan; Ericsson T200 al hem küçük hem titreşimi var hem melodinide yüklersin hemde senin istediğin miktarda fiyatı..
ben salak gibi bayıldım Nokia5210'a gerçi memnunum süpPper bi telefon ama, ben aldıktan sonra fiyatı düştü o koydu biras.. :-( ühühühhh bu konuda hep sabırsızlık yaparım ya.. ben alırım fiatı düşer neiş anlamadım gitti ya.. pehHh! :D[hline]orduma katılın gücünüze güç katın >> >push here<
my icq no: 97135892
if you wants to ask or say me something, you can push here and send me an e-mail
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 01 May 2003 19:23 tarihinde demiş ki:
Ericsson alma çok yavaş oluyo kendileri.
Nokia 3510 ya da 3410 al. 3510 a paran yeter mi bilemem.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

nassı yani yavaş?[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Menülerde dolaşması falan yavaş. Bende t300 var nokialardan yavaş menülerde gezinmek ve bazen takılıyor 1-2 saniye. Arkadaşta t65 var o da donuyo arasıra 10 dakka sonra geri geliyo falan. Hatta başka bi arkadaşta başka bi modeli var şu an aklımda değil onun da şarjı hemen bitiyo falan. Ericssonlar sorunlu oluyo genelde nokia tavsiye ederim her daim.

said:
karpuz, 01 May 2003 19:34 tarihinde demiş ki:
said:
Adiemus, 01 May 2003 19:23 tarihinde demiş ki:
Ericsson alma çok yavaş oluyo kendileri.
Nokia 3510 ya da 3410 al. 3510 a paran yeter mi bilemem.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

nassı yani yavaş?[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dygrogrand, 01 May 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
bu hepsi burada'nın normal fiziki açıdan varolan bayisi var mı Ankara'da :)[hline]

Baskuda daha ucuz hepsiburadadan. Ama bazen abuk şeyler yolluyolar arkadaş dijital fotoğraf makinesi sipariş etmişti şişme bebek gelmiş falan.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

MOTOROLA c336 ALMA!MOTOROLA c336 ALMA!MOTOROLA c336 ALMA!MOTOROLA c336 ALMA!MOTOROLA c336 ALMA!MOTOROLA c336 ALMA!MOTOROLA c336 ALMA!MOTOROLA c336 ALMA!

aman! diyim ben aldım şimdi booool bolll küfür ediyorum yapımcılarına...

MOTOROLA c336 ALMA![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Ericcson A3618 kullanıyorum.

Boyu büyük, diğer özellikleri bana yetiyor. Özellikle de 4 aydınlatma rengi benim epey hoşuma gidiyor. Ama bence Karpuz'un dediğinin aksine bariz kütük gibi.

Yani boy olarak şu an diğer telefonlara göre epey büyük, hadi anteni atsak neyse.. Fiyatına göre güzel ama. Alırsan buz mavisi al, ben metalik aldım, mavi almadığıma pişmanım (havaya girdim eh).
Sosyal ağlarda paylaş

Siemens C45
gprs vs. vs. herşeyi var, küçük hafif vs. son sorduğumda 300 milyondu[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...