Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gene ebay

Peka

Öne çıkan mesajlar

biraz karıştırdım forumuda bulamadım
daha önce birisi söylemişti ama hatirlayamiyorum
ebayde la2 accountumu satmayi dusunuyorum
bir kac kredi karti denedim sati$da kabul etmediler
hsbc miydi americanexpress miydi bir karti kabul ediyor demisti birileri hangi kartdi o ?

simdi banka hesap fotokopisi kimlik fotokopisi yollamakla falan ugrasmak istemiyorum[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?
Sosyal ağlarda paylaş

hay western uniona'da sokiyim
parayi Western union money order (bir nevi çek) e çevirip postayla yolluyorlarmış 1 haftada geliyomuş bide onu paraya çevirttirmesi var :/
ebaydemi boyle yapiyor yoksa 400$ i trink kredi kartima yatirirmi ?[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ebay`e hangi kredi kartini girersen gir, gerekli islemleri yapmadan accountun dan satis yapamazsin.Daha onceki topicte soledim..WU`ya gelince, iki cesit sistemi vardir, birisi cek, digeri nakit para..Cek alirsan bozduramazsin, WU cekleri dunyada bir kac ulkede gecmekte sadece.O yuzden sattigin kisiyle konusup nakit olarak yollamasini isteyeceksin..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

gerekli işlem şu
o kartın gerçekten de senin olduğunun bir ispatı olarak önce 1.95 dolar mı ne çekiyorlar, sonra ekstredeki referans numarasını adamlara geri bildiriyosun ve para geri yatırılıyor kartına, böylece aktive etmiş oluyosun o kartı

işlem bu kadar[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...