Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm kol dövme-fiyat-yer

kedidirkedi

Öne çıkan mesajlar

İzmir'de Luba Goldina var harikadır siyah-beyaz çalışmaları, Ankara'da Mustafa Sofuoğlu var o da iyidir benim dövmecim, Antalya'da Berat Bumin çok iyidir. İstanbul'da bin tane var ama iyilermi bilmiyorum.

fiyat olarak tüm kol 500'e yaptırmak hayal:D, kaliteli bir dövmeciyle çalışıyorsan en az 2000tl çıkarcaksın cebinden.

edit2: hatta 2k bile az tüm kol için şimdi düşündüm de.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi taksimetre gibi çalışıyo dövmeciler 80-100tl arası makineyi açıyolar sonra santimine göre fiyat şe ediyolar.

Benim kulak deliği kapandı da takmıyodum küpeyi ne zamandır yarın gidip deldiricem..

İzmirdeyim gerçi köprüaltına gidicem benim tanıdık orası öğrenirim tahmini bi fiyat gerçi çok değişiyo fiyatlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kedidirkedi said:

Bide bu tam kol kaç saat/gün sürer.
şehir dışı olucağı için buda önemli ayarlamak lazım yer =)

o senin kaç saat dayanabileceğine yada dövmecinin kaç saat çalışabildiğine bağlı.

Genelde 1 seans minimum 2-3 saat sürer ve her seans arasında 1-1.5 hafta ara vermen lazım. Bence tüm kol en az 2 ay sürer, aşağı yukarı 30 saat sürüceğini düşünüyorum tabi. 25x16cm'lik bir dövme 10 saat sürüyor ordan hesapla.
Sosyal ağlarda paylaş

yani adamla anlaşıp uzun çalışsanız bile(6-7 saat mesela) 3 seansta biter tüm kol, o da arayla en kısa 4-6 hafta sürer. Tabi bu varsayımım dövmecinin hızına da bağlı, benimki çok tembeldi mesela 2-3 saat geçince bırakıyodu işi gücü:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...