Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HL] Mod olayı

Hergonan

Öne çıkan mesajlar

Şimdiii, hlde ben uzun bir zamandan beri harita yapıyorum, hammer manyağı oldum, model falan da yaratıyorum, o da tamam, spriteler, yaratıklar, ai, modun ismi, menüsü falan herşey tamam, birtek beni bu sdkden dll yapma olayı yedi.,
Yani, ne güzel modifiye silahlar, entityler yaptım, dll için herşeyi yaptım, ama hl.o bulunamadı falan diyor. Acaba, compiler'imde mi sorun yoksa bende mi? C++ bilgim de var ama bu işten kurtulamadım. Yardım edin lütfen. Birisinde varsa doğru düzgün bir compiler falan ben dosyaları göndereyim de o yapsın dll'i? Gerçekten bilgisi olanlar varsa
Sosyal ağlarda paylaş

mod yapma bölümümüz olmadığı için sana şu tavsiyede buluncam:

c++ tarzı programlama tekniklerini paticik donanım/yazılım bölümünde sor. orda kodlama/program dilleri hakkında bilgisi olanlar yardım eder. Çünkü programlama dilleri hakkında uğraşanlar daha çok donanım/yazılım forumlarında takılıyor.

kodlama dışındaki problemlerin, zaten mod yaptığın programlar hakkında doğan sorunlar olacaktır. mesela harita veya skin yaparken, programda bir özelliği bulamaman gibi şeyler.
onları da, programın official forumlarında tartışıyor olabilirler, ya da tutoriallar bulabilirsin.
programların official veya fan sitelerinde gerekecek yardımı bulabilirsin.

Eğer programlar hakkında hala sorunun devam ediyorsa, senin için site arayabilirim.

Ama daha çok FPS oyunlarıyla ilgileniyorum, ne yazık ki kodlama hakkında felan bilgim yok.[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 18 Temmuz 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...