Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hat Kopması

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

internaş modem kullaniyorsun sanirim ? Conexant modemlerde böyle bir problem vardi hat'da az parazit olunca sürekli seni hattan düşürebilir[signature][hline]Cesaret olmazsa diğer bütün erdemler çürüyen birer erdem müsveddeleri
olarak kalırlar. Aşk, cesaret gerektirir, çünkü kırılmaktan korkmayı bırakarak, gerçekten aşık olursunuz. Sevgi, cesaret gerektirir, çünkü sevgi tümüyle bir karşılıksız verme eylemidir. Dürüstlük, cesaret gerektirir, çünkü doğruluğuna inandığınız şeyler adına risk alırsınız. Bilgi, cesaret gerektirir, çünkü her bir öğrenme eylemi, bilgisizliğinizi kabul etme cesaretinden kaynaklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

modem ayarlarinin optimizasyonu icin cesitli programlar var . ben de bir tanesini kullanmistim zamaninda ve faydasini gormustum ama ismini hatirlamiyorum su anda . bunun disinda hattinda asiri bir parazitlenme olabilir . telekoma basvurarak bu konuda yardim alabilirsin . gelip duzeltiyorlar 4-5 gun icersinde .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
modemim uyduruk değil :)
hp aldım içindeki modem ne tip birşey bilmiorm ama v92 tipi bekletme zartı zurtu var. neyse modemde sorun yoktur ama ben en iyisi adware'dende geçireyim spysweeper'danda geçirelim..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avp, 16 Temmuz 2004 10:19 tarihinde demiş ki:
internaş modem

:)
bende
externaş kullanıyorum ehe
------
Hat kopması için;
1-Driver update
2-Parazitsiz hat kontrolü-Hattın analog mu dijital mi onları araştırman.Telefonda ahizeyi kaldırdığın zaman çızırtı geliyormu vs..
3-BaşlatÇalıştır'a gelip;
ping www.google.com -t
komutunu aynen yukarıdaki satırdaki gibi yazıp[hatta 5 tane açıp] bırakıcaksın...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Bana mutluluğun bisikletini sürebilir misin fatma?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...