Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

White Collar (2009) - USA Network

huun

Öne çıkan mesajlar

Bu sezon başlamış. imdb'de 8,7 notu var. İlk yedi bölümünü izledim ve bu dizi de mart ayına kadar ara vermiş.

Dahi bir suçlu ve bu suçlunun belalısı bir FBI ajanının bu adamı danışman olarak işe almasıyla başlıyor konusu.

Niye sevdim, neden beğendim bilmiyorum. Ara vermeden önceki son bölüm, muhtemelen bu başlığı açmama neden oldu.

Dizi kıtlığında kolay izlenir polisiye bir dizi isteyenler varsa kaçırmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

eğlenceli dizi. çok zekice işlenen suçlar ve o suçluları çok zekice yakalama falan yok. ama burn notice potansiyeli var bu dizide. karakterler çok güzel. insan ilk bölümden çok seviyor karakterleri. takip edilip izlenecek bir dizi. huun un dediği gibi tarif edilemeyen bir şekilde insan seviyor izleyince.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
layn üzüldüm finalde ;(

seviyorum bu diziyi. öyle çok derin, çok fazla soru işareti uyandıran bir konusu yok. ama merak ettiriyor. karakterler oynadıkları rollere çok uygun. e birde iyi oynuyorlar haliyle. gayet izlenebilir , yormayan ama izledikçe ne olacak diye meraklandıran bi dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Masticore said:
Çok janjanlı bir adam yapmışlar bir kaç bölümden sonra baymıştım. Zeki,genç,seksi,kurnaz vs... daha sayamıycağım her haltı içinde barındıran bir baş karakterimiz var. Hiç gerçekçi gelmiyor mlsf

adam gerçek hayatta gaymiş.

yok, trollemiyorum, cidden öyleymiş :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...