Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ençok para hangi işte kazanılıyor?

Reactive

Öne çıkan mesajlar

oyuna yeni başladımda hatta başlayamadım hala yüklüyorum şöyle iyi bir başlangıç yapmak için neyapmalıyım[signature][hline]Someone help me
Oh please God help me
They are trying to take it all away
I don't want to die
Time moving slowly
The minutes seem like hours
The final curtain call I see
How true is this?
Just get it over with
If this is true, just let it be
Wakened by the horrid cream
Freed from the frightening dream
Gıcırtılı Dizeler
Sosyal ağlarda paylaş

son durum bu arada.

hala berbat..

32 bayt veri ile 195.66.224.77 'ping' ediliyor:

İstek zaman aşımına uğradı.
195.66.224.77 cevabı: bayt=32 süre=352ms TTL=241
195.66.224.77 cevabı: bayt=32 süre=350ms TTL=241
195.66.224.77 cevabı: bayt=32 süre=345ms TTL=241
195.66.224.77 cevabı: bayt=32 süre=348ms TTL=241
195.66.224.77 cevabı: bayt=32 süre=342ms TTL=241
195.66.224.77 cevabı: bayt=32 süre=348ms TTL=241
195.66.224.77 cevabı: bayt=32 süre=341ms TTL=241[signature][hline].:Ragnarok Online:.Gorlog:[i]:57/42 [i]Swordman
Sosyal ağlarda paylaş

Toy facxx var adını tam hatırlayamadım ama Al de barandan nuel babayla konusup gidiyorsun eger level 50 civarıysan bi yanında bi acoyla 1 saatte 40k parayla cıkarsın Old blue box felan cıkıyor onları satmaya calıs 180 k dan zor alan oluyor ama bulursan ne mutlu sana içinden fin helm felan cıkıyormus ama bana 4 tane Old b.b. cıktı içinde zalak zalak itemelr felan cıktı ne deyim sansına artık haydi kolay gele
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
En iyi para lvl 70 uzeri olanlar icin cool mine veya payon cave 4 . kat bunun dısında piramit de gayet ideal low lvl lar icin para bence cok buyuk bi ihtiyac deil en azından 40 job lvl ı asana kadar sonrasında biraz sıkıntı oluyor tabe[signature][hline]Zegna 7.2.2004 tarihinde bir bar cikisi demis ki
Olm adamlar ucuyor bende bisey yok
Olm ne ictiniz ki bu kadar
Biz once rakı ictik..
Eee???
Sonra ben rakı ictim....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moss, 06 Temmuz 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
En iyi para lvl 70 uzeri olanlar icin cool mine veya payon cave 4 . kat bunun dısında piramit de gayet ideal low lvl lar icin para bence cok buyuk bi ihtiyac deil en azından 40 job lvl ı asana kadar sonrasında biraz sıkıntı oluyor tabe

abi sen naptın ya :) Adam zaten 70 lvl gelene kadar ölüyor beah[signature][hline]HaD£S®
Sosyal ağlarda paylaş

Valla moss haklı ben anca para toplayabiliyorum da eli yüzü düzgün itemlar alabiliyirom. Ayrıca her class güzel para kasar yani para için şöyle bi char aç demek biraz saçma bence.[signature][hline]I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside i feel to scream
This terrible silence stops with me
Sosyal ağlarda paylaş

para kazanmak ıcın en kolay yollardan bırı baslangıcta merchant larda ıdı eskıden.satıs ve alıs skıll lerıne yuklenıp vendordan ucuza alıp player a satıodun.paraya para demıodun baska bısey dıodun da hatırlamıyorum sımdı.uzun zaman oldu.

assasın knıgth crusader archersanız yanınıza bı prıest bulup turtle ısland a gıdın.3 kısı 1 saatte kısı basına 100k para eden esya cıkardık.yanında kart lar ve degerlı esyalar harıc.ama sakın yanınıza prıest almadan gıtmeyın.yakarlar alımallah.bıde ne olursa olsun yanınıza consantratıon poıton ve meat alın.[signature][hline]Ragnarok
Oqularis lvl 70/30 Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında yanında bi priest olursa vit/knightlar çok rahat kasıyorlar, gerçi priest olunca herkes rahat kasıyor ama onlar bir başka. Eğer yok bulamam ben uğraşmam priestle onun yemeği var suyu var gezdirip eğlendirmesi var ben vakit ayıramam diyorsan agi tabanlı(rogue,assasin,hunter...) bi karakterle oyna derim pot içme otur bekle daha çok kar edersin. Ne demişler:
Yaratıktan 1 zeny çıksa lootlarım. Bunu ilke edin kendine ben öyle yaptım. :D[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maxarathiel, 16 Temmuz 2004 19:17 tarihinde demiş ki:
Aslında yanında bi priest olursa vit/knightlar çok rahat kasıyorlar, gerçi priest olunca herkes rahat kasıyor ama onlar bir başka. Eğer yok bulamam ben uğraşmam priestle onun yemeği var suyu var gezdirip eğlendirmesi var ben vakit ayıramam diyorsan agi tabanlı(rogue,assasin,hunter...) bi karakterle oyna derim pot içme otur bekle daha çok kar edersin. Ne demişler:
Yaratıktan 1 zeny çıksa lootlarım. Bunu ilke edin kendine ben öyle yaptım. :D

Bizim partide yerden düşen itemi alabilirsen helal olsun. :) Bir pri bir sin var maşallah zenorclara taş çıkartıyorlar :). Bir de çıkan orideconları bana satmazlar mı :) Neyse guildden laf edemem :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...