Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msndeki attention whore'lar.

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

BonePART said:

Dworgian said:

Osuran_boğa said:

ama hergün konuştuğu adamla msn den veya facebook tan saatlerce konuşanlara anlam veremiyorum hatta sevgili bile olsalar anlamıyorum bu kadar ne konuşuyolar.

bunu bende anlamıorum

abi sevgili olunca konusucak bisiler oluyo

abi sevgililik yılları aştıkça bi de 2 taraf ta çalışıosa arkadaşlarıyla pek görüşemiosa ( yani "bak böyle böyle olmuş" lar fln yoksa) pek saatlerce konuşulmuo msnde gibi bence.

ama tabii ben paso online oyundayım ve konuşcaksam sesini duymayı tercih ediorum hani zevk renk meselesi

Wow oynarken msn'den ilgi bekleyen sevgili etc. iğrenç birşey. Yokmuşum gibi davranıyorsun bu sefer telefona saldırıyor.

Ama telefonu da açmayıp söylenen fix yalan = çok yoruldum DL açıp yattım, msni de kapatmadım.

Şimdi ne güzel karışanım görüşenim yok bu sefer de 40 yıl aramayan sormayan insanlar;

-Slm nasılsın?
-İyidir sen?
-Nolsun ya canım bişey sorcaktım?
-Sor
-Zaman notları var mıydı sende?
-latex biliyodun di mi?
-Excelde şey formülü nasıldı?
-Hoca olasılık ödevi verdi de

Artık bu traplere de düşmüyorum, bu tiplemelere özel grup kurdum It's a trap! diye mesajı atıyorlar mesela;

-Slm naber?
-Hey orda mısın?
*titretir*
-Zaman açıklandı mı gelince söylesene.
Aradan zaman geçer kahramınız hala uğraşıyor.
-Abi çıkıcam hadi cevap vermiyon hiç.

Hiç kurcalamıyorum, böyle birikiyor, sonra offline oldukları bir anı yakalayıp;

-Hacı kusra bakma msn açıktı oyun oynuyodum, gelince bi ses et.
-Güzelim arkadaşlarla dışarı çıktık film indiriyodum msn açık kalmış ya kusura bakma, online olduğunda hallederiz işini.

Online olduklarında mesajı görmüş oluyorlar ve genellikle işlerini halletmiş olduklarından ses etmiyorlar.

Hayır şu çakma slmnbr girişi olmasa da; "işim düştü" dese birisi direk işimi gücümü bırakıp ne işi varsa yapcam ama işi düşmüş girişi yaptıklarında uyuz oluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

-alatariel- said:

abi neden sevdiğin insan sadece sevdiğin bi insan,sevgilin diye sürekli konuşasın ki.
ha konuşan konuşucak bişiler bulan çiftler vardır.
biz ayrı şehirlerdeyiz mesela,sanırım günde 5 dk ya konuşuyoruz ya konuşmuyoruz.
herhangi bir problem sıkıntı ya da paylaşılması gereken önemli bişiler oldugunda uzun konuşuyoruz.
bu ne sevgimi ne ilgimi ne de başka bişiyi etkiliyor.

bunu söylemek bana düşmez ama,

boynuzlanıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...