Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fena hacklendim...

Barathrum

Öne çıkan mesajlar

Vicdansızlar bilgisayarıma tam 96 tane gamethief trojan çakmışlar.Akşamüstü 4 gibi oyundaydım birden düştüm.Şifrem değişmişti vs.Neyse hackerı oyundan düşüreyimde charları patlatamasın diye hemen şifre yenilemesi yaptım.Bu blizzard'ın sistemi harbi sux;

3 dakika geçmişti ki account suspended dedi ve oyuna girip hackerı düşüremedim.Ama hacker gayet rahatça charlarımda dolanıp itemları satmaya,goldları almaya devam ediyordu.Hayır böyle bir sistem yapıyorsun bari oyundan düşür demi charları.Blizzardın bu aptal sistemi bana yardımcı olacağına hackera yardımcı oldu.Adam rahat rahat patlattı.

Sakın limeware kullanmayın arkadaşlar.3 gün önce limeware yükledim.Tertemiz olan makinem virüsle doldu.Sadece müzik indirdim..
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllardır mmo oynuyorum.Hiçbirinde evimdeki bilgisayar yüzünden hacklenmemiştim.Bu authenticator'u itemları geri aldıktan sonra alıcam hemen.Bıktım yahu hack korkusundan.

Yalnız authenticatoru telefondan kullanabilmek için internete bağlanmak gerekiyormuş.Benim evimde wireless modem yok.Her bağlandığımda da kontörlerin gitmesini istemiyorum.Telefon modeli vs farkedermi bilmiyorum (N97 benimki).Telefonu hiç usb ile modeme bağlamadım,bağlanıyormu onu da bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Yıllardır mmo oynuyorum.Hiçbirinde evimdeki bilgisayar yüzünden hacklenmemiştim.Bu authenticator'u itemları geri aldıktan sonra alıcam hemen.Bıktım yahu hack korkusundan.

Yalnız authenticatoru telefondan kullanabilmek için internete bağlanmak gerekiyormuş.Benim evimde wireless modem yok.Her bağlandığımda da kontörlerin gitmesini istemiyorum.Telefon modeli vs farkedermi bilmiyorum (N97 benimki).Telefonu hiç usb ile modeme bağlamadım,bağlanıyormu onu da bilmiyorum.

n97ye mobile authenticator mi var ? her seferinde kac kontor goturcekki aninda bisi vermiyo mu sana ?
Sosyal ağlarda paylaş

mawiman said:

Şimdi suçlu kim? cooking leri her zaman temiz tut ...

cookie?
cookie = cerez ; kurabiye
cooking = yemek pisirmek

cookieyle ne alakasi war mi ? yane http olarak bi yere giriyo musun ki password
sanirim sadece web sitesinde giriyosun
ordada sifre encrypted sadece usernameni gorebilir yane onada emin deilim
Sosyal ağlarda paylaş

veriler senin PC ne kaydediliyor küçük bir trojen yardımı ile bu kaydedilen dll dosyaları çekliyor diye biliyorum eğer karşı taraf dll dosyalarını açabiliyor okuya biliyorsa şifrelerin alınır sanırsam .... hack üzerine çok fazla bilgim yok sadece sürekli makinenin geçmişini siliyorum bu durumlar için .
Sosyal ağlarda paylaş

benzer bi olay benimde başıma gelmişti fakat limewire yoktu pcde. NOD32 vardı :) ve NOD32 ya bendeki dosyasında olsa gerek devamlı Truva atı diye bi virüs görünüyordu karantinaya alındı diyordu tekrar geliyordu. Blizzard'a ticket attım kullandığım antivirüs programını sordu bana NOD32 yazdım. AVG yüklememi tavsiye etti. O gün bugün AVG kullanıyorum herhangi bir tehlikede hemen beni uyarıyor. Yaklaşık 1.5 senedir pc de virüs göremiyorum.

Not : Bu arada Autchinator kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Nete cep telefonu hattınızdan bağlanırsanız yalnız auth.la şifre almak için sürekli 1 ay yurtdışından getireceğiniz authenticator'un parasını faturaya verirsiniz :P

Wireless kullanmıyorsanız netten anahtarlık sipariş verin bence.

bilmeden atıosunuz ya.

veriosun 99 cent yüklüosun yüklerken bile firefox dan yükleyip cebine atma imkanın var sistemi kandırıp.

sora kuruosun 1 tek sync ederken girio nete.
Sosyal ağlarda paylaş

Mobil authenticator kullanıyorum ve sürekli internete bağlanmıyor. Accountuna bağladıktan sonra sadece bir defa sync yapıyor. Ondan sonra hep key yaratıyor sana internet kullanmıyor. Belki ileride bir kayma felan olur da key uyuşmazsa tekrar sync yaparsın. Onun haricinde internete bağlanmana gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

limewirein ne sucu war ki
gidip "sexy schhol girls underskirts turbanli hatun.mpg.exe" alirsan virus girer
yoksa limewire p2p programidir yane bana girmedi hic virus felan

Neyse.Şu çocukça mesaja güzel bir cvp verirdim de forumdan banlanmak istemiyorum haksız yere.Sen elizabethlemi takılıyorsun bilmiyorum da benim o tip ihtiyaçlarımı karşıyalacak sosyal çevrem var çok şükür.

Ben oraya sadece müzik indirdim yazıyorsam sadece müzik indirdim.Limeware'den müzik indiripte virüs giren birçok arkadaşım var.Hacklenmişim canım sıkkın gelen mesaja bak.

Git başkasıyla uğraş yada gir o söylediğin türbanlı sex vs leri izle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...