Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lipton Ice Tea 1lt karton kutular

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Sizi tasarlayan adamı ya da kadını bulup öldürmek istiyorum. Tepesinde küçük yuvarlak olan ve dökmeye çalışırken "bup bup bup" diye ses çıkarıp nazikçe dökülmek yerine kısa aralıklarla büyük kütleleri içinden kusarak etrafı batıran lanet kutulardan bahsediyorum! İlla karton kutu yapacaksanız tamekler falan gibi dikdörtgen kapaklı yapın onlar bile daha kullanışlı. Şu epic tasarım faili olan karton kutular neden hala satılıyor ya. Bu kadar mı gerizekalı lipton yetkilileri? Anlayamıyorlar mı kullanışsız olduğunu?

Tamam yerden kazanmak güzel bir fikir, en kolay da karton kutularla kazanırsın yerden ama dökerken her tarafa sıçrayan, akıcı bir şekilde dökülmek yerine bölüm bölüm kusmalarla dökülen kutuyu ben napayım? Çok doluyum bu konuda çok!
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Kaede said:

kutunun ağzını üstte değilde altta tutup dökmeye çalışan gencin dramı

Bunu bilmezsen löp löp dökülür tabi

Azuaha :D saol kaede. Abi ben sürahi gibi düşündüğümden dökülcek taraf altta olur diye düşünmüştüm. İyiymiş. Ohh geçti valla sinirim. Bi daha senden farklı fikirlerimi senin olduğun topiclere yazmicam kaede çok mutlu ettin valla beni :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sürahiyi ters çevirip döksen etraf batar, en azından düz dökünce bi şekilde bardağa dökülüyor. Güvenlik önlemi bu.

Ayrıca ilgi alanı meselesi. Şunu anlamak yüksek zeka gerektirmiyor ki kafa yorayım yani. Birçok bilim insanı da böyle ufak şeyleri beceremezler ama zekalarından şüphe edemezsin. Tasmasını koparmış köpek gibi gelip her yazıma laf sokma çabasıyla saldırıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...