Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni araba tavsiyesi

CwzX

Öne çıkan mesajlar

A6 segmentinden bir araba istiyorsa en azından temmuz ayına kadar beklerse daha iyi olur, yeni 5 serisi gelir, eski 5 serisinin fiyatları daha da düşer, 100 milyara, hatta daha ucuza temiz bir 5.20d bulabilir. Ha ama dersiniz ki, alt segmentlerden araba seçeceğim diyorsanız ben ne 3.20 ne C, direk A4 2.0 TDI alırdım. C180'in kasayı motor zor zar taşıyor gibisinden bir his verdi, çok yakabilir o araba. 3.20 4 kapıyı da beğenmiyorum açıkçası, ama coupé düşünüyorsa eğer kabul =P. Passat CC'ler de fena değil açıkçası, CC leri bilmiyorum ama eski Passat 1.6 FSI kullandım, sözde FSI kullanıyoruz ama yakıt tüketimini görseniz sanki Range Rover falan kullanıyoruz, 13-14lt şehiriçi tüketimi vardı. 5 serisi bence iyi gider, en azından daha altta bir araba kullanmak zorunda kalmaz =P hem de duydugum kadarıyla gayet az yakıyormuş, 5.20i mi 5.20d mi onu hatırlamıyorum ama dizeldir büyük ihtimalle. Kısacası 5.20 veya A4 2.0 TDI derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

bir yere tirmanirken yukseklik degil aci onemli :)

Cairne said:

Aklima takildi sattigim adama sordumda

harbiden kis lastigi degilmis :D

sende abartma 1.5-2 m yukseklgindeki tumsegi cikamadi

Hee bide bisi sorcam benim plakada Arac satilinca aciga cikmis haliylede biri almis onu nasi geri alabilirim ? Bi bilgisi olan varmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sintisyzer said:

trix said:

eski Passat 1.6 FSI kullandım, sözde FSI kullanıyoruz ama yakıt tüketimini görseniz sanki Range Rover falan kullanıyoruz, 13-14lt şehiriçi tüketimi vardı.
arkadasımda 1.6 fsi passat variant var, sehir ici ortalaması 7.5l falan, manuel

benim ki otomatikti, bir de kullanma biçimine göre değişiyor tabii eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...